Pakistan-Punjab Hükümeti Ambulans Alımı

Pakistan Ankara Büyükelçiliği'nden duyurulduğu üzere, Pakistan'ın sağlık sistemini geliştirmek konusunda geniş kapsamlı reform çalışmalarına başladığı ve bu çerçevede, Punjab Hükümeti'nin, ambulans hizmeti programını geliştirmek için çalışma başlattığı bildirilmiştir. Çalışma kapsamında 200 adet hayat destek ambulansının acil-kurtarma filosu ve diğer programlara dahil edilmesi amacıyla alınmasının planlandığı ifade edilmiştir.

Punjab Hükümeti, Birincil&İkincil Sağlık Departmanı, Pakistan, Ulusal ve Uluslararası alanda faaliyet gösteren üreticilerden ve yetkili temsilcilerden aşağıdaki alanlarda ön-yeterlilik testine tabi tutulması amacıyla başvuru kabul edileceği bildirilmiştir.

a. Komple ambulans tertibatları üreticileri/yetkili temsilcileri,

b. Taşıma aracını ambulansa çevirebilecek olan üreticiler/yetkili temsilciler,

c. Ambulans yapımcıları ve yetkili ambulans temsilcileri.

Katılan firmaların yukarıda sayılan hususlarda geniş bir deneyime sahip olması gerekip, ulusal veya uluslararası alanda bu çerçevede büyük bir proje gerçekleştirmeye uygun olması beklenmekte, yabancı bir firma olması halinde Pakistan'da bir ortak firması olmasının gerektiği belirtilmiştir.

Ön koşullara ilişkin kapsamlı bilgiler (www.ppra.punjab.gov.pk) ve (www.pshealth.punjab.gov.pk) web sitelerinden temin edilebileceği bildirilmiştir. Başvuruların 26 Mart 2018 tarihi saat 11.00'e kadar (Pakistan Standart Zamanı), Birincil ve İkincil Sağlık Departmanı, 37-D Main Gulberg, Zafar Ali Yolu, Lahor, Pakistan) gerçekleştirilmesinin gerekmekte olduğu, ön şartlar ile ilgili incelemeler Punjab Hükümeti tarafından yapılacak olup, şartlara ilişkin bilgiler web sitesinde (www.ppra.punjab.gov.pk) yer aldığı belirtilmiştir.

 

Üyelerimize duyurulur.

Ekleme Tarihi:19.3.2018

Okunma Sayısı:1580

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03

Sosyal Medya Akışları