ÖZEL SEKTÖRÜN SORUNLARININ ÇÖZÜLMESİ, AFYON’A KATKI SAĞLIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Savaş Erdoğan ile Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Dr. Kemal Demirkırkan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Serteser, ekonominin özel sektörün çabası ile geliştiğini, özel sektörün sorunlarının çözülmesinin ekonomiye katkı sağladığını belirtti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Savaş Erdoğan, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Dr. Kemal Demirkırkan ile CHP İş Dünyasından Sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Caner, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey de hazır bulundu. 

SERTESER’E “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

CHP İl Başkanı Savaş Erdoğan, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e “hayırlı olsun” demek ve görüş alışverişi yapmak için ziyarette bulunduklarını belirtti. Erdoğan, 24 Haziran’daki seçimlerin de hayırlı olmasını diledi.

“TİCARET ERBABI, SERTESER’E GÜVENİYOR”

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Dr. Kemal Demirkırkan ise “Biz Hüsnü Başkanımız’a yeni görevinde başarılar dileyelim istedik. Uzun dönemden bu yana Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı başarı ile sürdürüyor. Tek liste ile de seçime girdi. Bu da genel olarak ticaret erbabının Sayın Başkan’a güvenini gösteriyor. Afyonumuza ve size hayırlı olsun. İnşallah Afyonumuz’u gelişmesine hep birlikte katkı sağlarız” dedi.

“SEÇİM ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN”

Demirkırkan, “Ziyaretimizin bir diğer ayağı da genel seçimler. Ben İl Başkanlığı görevinden ayrıldım. Milletvekili Aday Adayıyım. İl Başkanımız ile birlikte hem sizleri tebrik edelim, hem de önümüzdeki seçimler hakkında görüş alışverişinde bulunalım istedik. Bu seçimin de ülkemize hayırlı uğurlu olmasını istiyoruz. Seçimin, seçilen milletvekillerinin çalışmaları ile Afyonkarahisar’a katkı sağlamalarına vesile olmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

SERTESER, TEŞEKKÜR ETTİ

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise ziyaret dolayısıyla CHP heyetine teşekkür etti. Serteser, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin değerli İl Başkanı Savaş Erdoğan’a eski İl Başkanı ve Milletvekili Aday Adayı Kemal Demirkırkan’a beni ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Çok güzel dileklerini belirttiler. Kemal Bey, aday adaylığını açıkladığını belirtti. Bu konuda nezaket ziyareti yapmış olduklarını belirtti. Kemal Demirkırkan Bey’e bu seçimlerde başarılar diliyorum” diye konuştu.

UYUM, ŞEHİRLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Şehrin gösterdiği gelişimde yöneticilerin birbiri ile uyumunun önemine dikkat çeken Serteser, “24 Haziran 2018’de yapılacak erken seçimlerin hem ülkemize, hem şehrimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Seçimler demokrasinin vazgeçilmez organizasyonları. Partilerimiz de demokrasinin temel unsurları. Bu seçimlerde en iyi şekilde Cumhuriyet ve demokrasimizin tecelli etmesini diliyorum. Afyonkarahisar son zamanlarda oldukça iyi hamleler yaptı. Bu hamleler siyasilerimizin, Belediye Başkanımız’ın, Valimiz’in uyum içinde çalışması ile gerçekleşti. Yeni seçimlerde de oluşacak tablonun yine aynı şekilde devam etmesini ümit ediyorum” dedi.

İŞ DÜNYASINA KULAK VERİLMELİ

24 Haziran’da seçilecek milletvekillerinin iş dünyasının önerilerine kulak vermesini dilediklerini belirten Serteser, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Afyonkarahisarımız’a biz 9 senedir kendi dalımızda elimizden geldiğince hizmet etmeye çalıştık. Ama hizmetimizi yaparken tüm partilerimizden desteğimizi de aldık. Biz de gerektiği durumlarda Afyon konusunda gerekli iletişimi sağladık. Bundan sonra oluşacak tabloda da milletvekillerimizin bizlere daha önce olduğu gibi önem vermesini istiyoruz. Bir yerin gelişmesi, sosyal ve kültürel gelişmelerin dışında daha önemlisi ekonominin gelişmesi ile olur. Bu da özel sektörle oluyor. Özel sektör bu çalışmaları yaparken bazı sorunlarla karşılaşıyor. Bu sorunların çözülmesi çoğu zaman Ankara’da oluyor. Bizim dertlerimizin dinlenmesi ve çözüme ulaştırılması konusunda çalışmaların yapılması, Afyonkarahisarımız’a bir katkı olarak ortaya çıkıyor. Bundan sonraki dönemde de böyle olacağını ümit ediyorum. Milletvekillerimizin bizimle bir araya gelmesini arzu ediyorum. Afyonkarahisarımız’ı daha iyi günlere taşıyacağımızı düşünüyorum.”

Ekleme Tarihi:2.5.2018

Okunma Sayısı:454

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03