BARO BAŞKANI ŞAHİN, MERDİVENCİ VE SERTESER’İ ZİYARET ETTİ

Afyonkarahisar Baro Başkanı Av. Turgay Şahin, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ve ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hayrettin Güzbey ve Ekrem Demirel, Afyonkarahisar Barosu Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Av. İsmail Akgül, Afyonkarahisar Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Av. İsmail Tuğral da hazır bulundu.

“SANAYİCİ VE İŞADAMLARINA MÜTEŞEKKİRİZ”

Ziyarette konuşan Baro Başkanı Av. Turgay Şahin, sanayici ve işadamlarının, Afyonkarahisar’ın gelişmesi için önemli katkılar sağladığını belirtti. Şahin, “Afyon, TÜİK raporlarına göre Türkiye’nin en mutlu ikinci ili. Bunda sanayici ve işadamlarının büyük katkısı var. Afyon, Ege ve İç Anadolu’nun birleştiği, kendine özgü coğrafyası ve insanları ile karakteristiği olan, özel bir şehir. Bu özel şehrin özel sanayici ve işadamları, şehrimizin mutluluğu ve gelişmesi, istihdamın artması için katkı sağlayan sanayici ve işadamlarımıza müteşekkiriz. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

“PROJELERİMİZ İÇİN HER GÜN ÇALIŞIYORUZ”

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Serteser, “Şehrimiz ne kadar zenginleşirse, işsizlik ne kadar azalırsa mutluluk da artıyor. Ben de bu mutluluğa bir nebze de olsa sebep olan tüm üyelerimizi kutluyorum. Biz sizinle uzun zamandır çalışıyoruz. Son seçimlerle birlikte 3’üncü dönemimizde de bu göreve layık gördüler üyelerimiz. Bu sefer sorumluluğumuz biraz daha arttı. Her zaman demokrasinin gereği bir rakibimiz oluyordu. Bu sefer, ‘Siz bu işi iyi yapıyorsunuz, daha iyi çalışmanızı umuyoruz’ diye görev verdiler. Sırtımızdaki yük daha fazla arttı. Bu dönemde sanayicimize, ticaret erbabımıza, şehrimize hizmet etmek için çalışacağız. Bunun için projelerimiz var. Bu projelerimiz için de her gün çalışıyoruz. Bunca zamandır birlikte çalışırken Baro ile her zaman ilişkilerimiz en üst düzeyde oldu. Bundan dolayı size ve yönetiminize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

UYUM, ŞEHRİN GELİŞMESİ İÇİN EN BÜYÜK FAKTÖR

Şehir yöneticilerinin uyumlu çalışmasının şehre ivme kazandırdığını hatırlatan Serteser, “Şehrin yöneticilerinin uyum içinde olması, o şehrin gelişmesi için en büyük faktör. Son 10 senedir şehrimizdeki uyum da en üst düzeyde devam ediyor. Bu da şehre yansıyor. İnşallah bundan sonra da böyle olacak” şeklinde konuştu.

“BİRLİKTE GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ”

ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ise ziyaret dolayısıyla Baro Başkanı Av. Turgay Şahin’e teşekkür etti. Merdivenci, “Bu nazik ziyaret dolayısıyla Baromuz’a, Odamız ve Meclisimiz adına çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar çok güzel çalıştık. Bundan sonra da birlikte omuz omuza çok güzel işler başaracağımızdan hiçbir endişemiz yok. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Ekleme Tarihi:26.6.2018

Okunma Sayısı:452

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03