MİLLETVEKİLİ TAYTAK, SERTESER’İ ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Ziyarette MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan ile MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Raşit Doğan ve MHP üyeleri de hazır bulundu.
“AFYON’DA VE DÜNYANIN HER YERİNDE BAŞARILAR”
Ziyarette bir konuşma yapan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siz, üç dönem üst üste Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı yapıyorsunuz. Bunun yanı sıra iki dönemdir Milletlerarası Ticaret Odası Türkiye Yönetim Kurulu üyesisiniz. Milletimizi ve ticaret erbabımızı temsil ediyorsunuz. Size Afyon’da ve dünyanın her yerinde başarılar dilerim” dedi. 
MİLLETVEKİLLİĞİ BÜYÜK BİR ŞEREF
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla Milletvekili Taytak’a teşekkür etti. Serteser, “Son genel seçimlerde ilimizi temsilen milletvekili seçilmenizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Uzun yıllar Milliyetçi Hareket Partisi’ne hizmet etmiş bir hemşehrimizsiniz. Hemşehrilerimiz, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne sizi gönderdiler. Bu büyük bir şeref. Bu şerefe herkes nail olamaz. Bir kez daha sizi kutluyorum. Daha önce siyasete çok hizmet ettiğinizden dolayı, 5 senelik dönem içinde ilimizi tüm ilçeleri ile birlikte en iyi şekilde temsil edeceğinizden eminiz” diye konuştu. 
“İŞADAMLARIMIZIN DERTLERİ İLE HEMHAL OLACAĞINIZDAN EMİNİZ”
Siyaset kurumu ile ATSO’nun el ele verdiğini kaydeden Serteser, şöyle devam etti:
“Bizler de Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak sizlerin yanınızdayız. Sizin de sanayicilerimizin ve işadamlarımızın dertleri ile hemhal olacağınızdan eminiz. İnşallah el ele verip sanayicilerimizin sorunlarını çözmenin yanında Afyonkarahisar’ın ekonomisine de çok önemli şeyler kazandıracağız.”
Ziyaretin ardından MHP Milletvekili Mehmet Taytak ile ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, karşılıklı hediye takdim etti.

Ekleme Tarihi:1.8.2018

Okunma Sayısı:469

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03