ATSO MECLİSİ EKİM AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin Ekim ayı olağan toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’nin yönetiminde yapıldı. Toplantının birinci gündem maddesinde ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, açılış konuşması yaptı. Merdivenci, “Bu ay içerisinde Meclisimiz iki üzücü olay yaşadı. Meclis Üyemiz Ahmet Alp annesi ve Meclis Üyemiz Fatih Mühsürler’in annesi vefat etti. Her iki Meclis Üyemiz’e de başsağlığı diliyorum. Ölenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Meclis Üyemiz Osman Derin, 6 toplantıdan 4’üne katılmadığı için maalesef Meclis Üyeliği düştü. O’nun yerine 23. Meslek Komitesi’nden Yavuz Selim Kızıltepe geldi. Ülkemiz ekonomik yönden oldukça zor günler geçiriyor. Bu günlerde sizlere ve Afyon’un sanayicilerine, tüccarlarına destek olması amacıyla bir seminer tertipledik. Umarım memnun kalmışsınızdır” dedi.
Toplantının ikinci gündem maddesinde 2018’in Eylül ayı Karar Özetleri okundu ve oybirliğiyle kabul edildi. 
Toplantının üçüncü gündem maddesinde 2018’in Eylül ayı Hesap Hülasası oybirliği ile tasdik edildi.
Toplantının dördüncü gündem maddesinde Restoran Azami Fiyat Tarifesi, oybirliğiyle kabul edildi. 
Toplantının beşinci gündem maddesinde Asansör-Yürüyen Merdiven Bakım Azami Fiyat Tarifesi, oyçokluğu ile onaylandı. 
Toplantının altıncı gündem maddesinde ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Anlıak, Yönetim Kurulu’nun Eylül-Ekim 2018 Faaliyetleri hakkında sunum yaptı. Bu gündem maddesi çerçevesinde Anlıak’tan sonra, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, güncel gelişmeleri değerlendirdi. 
Toplantının son maddesi olan “Dilek ve Temenniler” bölümünde ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, ATSO Meclis Üyeleri Abdullah Sancak, Cemil Uluışık, Ahmet Hikmet Dönerkaya, Mustafa Hancıoğlu, Mesut Tabak, Hakan Aksoy ve Muammer Budan söz aldı.
Toplantı, Dilek ve Temenniler bölümünün ardından sona erdi.

Ekleme Tarihi:26.10.2018

Okunma Sayısı:472

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03