ATSO YÖNETİM KURULU’NDAN ÇOBAN’A “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde İl Genel Meclisi (İGM) üyesi olan, İGM’de oybirliğiyle Başkan seçilen Burhanettin Çoban’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Ziyarete ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Asım Bozca, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse, ATSO Meclis Divan Katip Üyesi Osman Erdem, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Anlıak, Akif İşbilir, Hacı Sait Evrenkaya, Hayrettin Güzbey ve Yücel Albay katıldı.
“AFYONUMUZ’U GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Ziyarette konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “İl Genel Meclisi Başkanlığı’na seçilmeniz bizi ziyadesiyle memnun etti. Belediye Başkanlığınız döneminde de Ticaret ve Sanayi Odamız ile Belediyemiz üst düzeyde birbirilerine destek sağlayarak Afyonumuz’a hizmet etmeye çalıştık. Bundan sonra da siz, Afyonkarahisar Belediyemiz ve Valiliğimiz ile, aynı şevk ve irade ile Afyonumuz’u geliştirmeye gayret edeceğiz. O zaman birbirimize sağladığımız desteği sürdüreceğimizi, her konuda yanınızda olduğumuzu belirtiriz. Bu dönemki çalışmalarınızda başarılar diler, saygılar sunarız” dedi. 
“ŞAHSIM VE MECLİSİM ADINA TEBRİK EDİYORUM”
ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci de “İl Genel Meclisi Başkanlığı’na seçilmenizden dolayı büyük mutluluk duyduk. Şahsım ve Meclisim adına sizi tebrik ediyorum. Belediye Başkanlığınız döneminde gayet güzel çalışmalar yaptınız. İl Genel Meclisi Başkanlığınız tekrar hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonra da Afyonumuz için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi. 
ÇOBAN’DAN ATSO’YA ÖVGÜ
İGM Başkanı Burhanettin Çoban ise 2009’dan bu yana uyumlu bir çalışma şekli ortaya koyduklarını belirtti. Çoban, “Hüsnü Bey ile bizim seçimlerimiz aynı tarihe isabet ediyor. Hüsnü Bey, 2009’un Şubat ayında, ben de Nisan ayında göreve geldik. O tarihten bu yana bu şehirde beraberiz. ATSO, bize göre daha övülmesi ve takdir edilmesi, her zaman yanında durulması gereken bir kurum. Yatırım yapmak, istihdam sağlamak, üretim yapmak, ihracat yapmak, en zor olan iş. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız’ın üyeleri en zor işi başarıyorlar. Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarımız da buna öncülük ediyor. Böyle bir eli öpülesi kurum ile çalışmak bize de kıvanç veriyor. 10 yıl, Valimiz ile, her partiden milletvekillerimiz ile, sivil toplum kuruluşlarımızla, hatta siyasi partilerimizle Afyon için birlikte çalıştık. Afyonumuz da birçok kazanım elde etti. Yeni dönemde de bu birlikteliği sürdüreceğiz. Birlik ve beraberlik, Afyon için bir arada olma duygusu devam edecek” diye konuştu. ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, ziyaret sırasında İGM Toplantı Salonu’nu da inceledi.

Ekleme Tarihi:29.4.2019

Okunma Sayısı:251

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03