ATSO’DAN ZAFER YÜRÜYÜŞÜ’NE GENİŞ KATILIM

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Büyük Taarruz Zafer Haftası dolayısıyla Şuhut’ta düzenlenen etkinliklere geniş bir katılım sağladı. ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Akif İşbilir, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, TOBB Afyonkarahisar Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri, önce Şuhut Şehir Stadı’ndaki kutlamalara, ardından da Çakırözü Köyü’nde başlayıp Kocatepe’de son bulan Zafer Yürüyüşü’ne katıldı. 
Yürüyüş sırasında ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci Demirören Haber Ajansı’na, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de Kanal 3’e yürüyüş hakkında demeç verdi. Merdivenci ve Serteser, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının, zor şartlar altında büyük bir zafer elde ettiğini, bu zaferin anlamının temsili yürüyüşle daha iyi idrak edildiğini vurguladı. 
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Afyon Eğitim Vakfı grubu ile de yürüdü ve fotoğraf çektirdi. Serteser’e kortejde Afyon Eğitim Vakfı Kurucu Üyesi Ahmet Bozokluoğlu ve Genel Sekreter Murat Diker ve Vakıf’tan burs alan öğrenciler eşlik etti. 
ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Köse ile ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Akif İşbilir de Kocatepe Anıtı önünde Türk Bayrağı ve ATSO flaması ile fotoğraf çektirdi. 

Ekleme Tarihi:26.8.2019

Okunma Sayısı:256

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03