Ne eğitimde ne istihdamda olan gençler için işgücü piyasası destek programı için hibe programı adına düzenlenecek bilgilendirme günleri ve eğitimler hakkında

Sayın Üyemiz;

“Ne Eğitimde Ne İstihdamda Olan Gençler için İşgücü Piyasası Destek Programı için Hibe Programı (NEET PRO)” kapsamında düzenlenecek olan bilgilendirme günü ve eğitim etkinlikleri 12 Mart – 3 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenecektir. Bilgilendirme günleri ve eğitimlere ilişkin güncel il ve tarih listesi için lütfen buraya tıklayınız.
Bilgilendirme Günleri ve Ön Teklif Hazırlama Eğitimleri etkinliklerinin her biri için ayrı ayrı kayıt yapılması zorunludur. Lütfen kayıt olmak için buraya tıklayınız.
Bilgilendirme Günü ve Eğitim etkinliği detayları için kayıt işlemi sonrasında e-postanıza gönderilecek belgeyi lütfen dikkatlice inceleyiniz.
Katılmak istediğiniz etkinlik için ayrı kayıt yapıldığından lütfen emin olunuz.
Ne Eğitimde Ne İstihdamda Olan Gençler için İşgücü Piyasası Destek Programı için Hibe Programı (NEET PRO) Bilgilendirme Günü Gündemi yayınlanmıştır. İlgili belgeye ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.
Ne Eğitimde Ne İstihdamda Olan Gençler için İşgücü Piyasası Destek Programı için Hibe Programı (NEET PRO) Proje Döngüsü Yönetimi ve Ön Başvuru Formu Hazırlama Eğitimi Gündemi yayınlanmıştır. İlgili belgeye ulaşmak için buraya tıklayınız.

Ekleme Tarihi:10.3.2020

Okunma Sayısı:276

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03

Sosyal Medya Akışları