ODAMIZA TOBB TARAFINDAN AKREDİTASYON GELİŞTİRME ZİYARETİ DÜZENLENDİ

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'nda Akreditasyon Geliştirme Ziyareti gerçekleşti. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından akreditasyon sistemi çalışmaları kapsamında, oda ve borsalara düzenlenen sistem geliştirme ziyaretleri devam ediyor. TOBB tarafından yürütülmekte olan Akreditasyon Sistemi geliştirme ziyaretlerinin amacı, Oda/Borsaların kapasite artırımına yönelik çalışmaların ve kaliteli hizmet anlayışıyla yürüttükleri faaliyetlerin sürdürülebilirliğinin sağlanması ve akreditasyon sisteminde yer alan Oda/Borsalara yerinde eğitim ve danışmanlık hizmeti sunulmasıdır.

Bu kapsamda; 2005 yılında  (2. Dönem) akredite olan ve 2014 yılından bu yana A sınıfı Akredite Oda olarak faaliyetlerini sürdüren Odamıza 06 Eylül 2016 taririhinde, TOBB akreditasyon sistemi uzmanı ve Türk Loydu denetçisi Mahmut Karaca tarafından geliştirme ziyareti düzenlenmiştir.

Personelimizin katıldığı açılış toplantısının ardından başlayan akreditasyon geliştirme ziyaretinde Türk Loydu Denetçisi Mahmut Karaca, akreditasyon standardında yer alan Temel Yeterlilikler ve Temel Hizmetler süreçlerini ve faaliyetlerini inceledi. Gün boyu süren ziyaret sırasında, akreditasyon standardı gereklilikleri ile ilgili Odamızda yürütülen faaliyetler hakkında ATSO Genel Sekreteri Süleyman Uğur Ünsoy,  Genel Sekreter Yardımcısı (Akreditasyon Sorumlusu) Ferah Bekteş ve Kalite ve Eğitim Sorumlusu Okan Uyanık tarafından bir sunum yapılmıştır.

Son derece faydalı geçtiğine inandığımız geliştirme ziyareti sonunda denetçi Mahmut Karaca kapanış konuşmasında sürecin başarılı olduğuna yönelik düşüncelerini aktarmıştır. Odamızın iyi uygulamaları ve iyileştirmeye açık yönleri hakkında bilgi vermiştir

Ekleme Tarihi:25.9.2016

Okunma Sayısı:1082

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03