2. BURSA MERMER BLOK FUARI

TÜYAP Bursa’da 2-5 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenen 2. Bursa Mermer Blok Fuarı başladı. Afyonkarahisar'da faaliyet gösteren 25 firmamız, katılımcı olarak Afyonkarahisar'ı fuarda temsil ediyorlar.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser katılımcı firmalarımıza ilimizin tanıtılmasında göstermiş olduğu katlılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Afyonkarahisar'dan fuara katılım sağlayan firmalarımız ; Alimoğlu Madencilik Sanayii Ve Ticaret A.Ş., Alimoğlu Mermer Sanayii Ve Ticaret Anonim Şirketi , Arslan Mermer Maden Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Atamar Maden Mermer İnşaat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Çavdarlar Mermer Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi , Demmer Demireller Mermer Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, Doçe Madencilik Nakliyat Hafriyat İnşaat Petrol Turizm Ve Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Ekrem Demirel Maden Sanayi Anonim Şirketi, Emek Mermer Sanayi Ticaret Anonim Şirketi , Erdem Mermer Maden İnşaat Nakliye Turizm Gıda Tarım Ve Hayvancılık Sanayi Tic. Tld. Şti., Erk Doğal Taş Ve Endüstri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Gençler Mermer Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Gürel Mermer Sanayii Ve Ticaret Anonim Şirketi , Natura Mermer Madencilik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, Oruçoğlu Mermer Sanayii Ve Ticaret Anonim Şirketi , Özçakmak Mermer Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi , Sese-Mak Mermer Makinaları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirket, Palmer Mermer-Sami Korhan Gülhan, Sinoplu Kardeşler Mermer Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Star Marble Mermer Madencilik Plastik Nakliyat İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti., Şahin Kardeşler Elektrik Ve Mermer Sanayi Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi, Şimşekler Doğaltaş Madencilik Anonim Şirketi Afyon Şubesi, Taş Kütüphanesi Madencilik Organizasyon Rek. İnş. Paz. Tic. Ltd. Şti., Taş Zamanı Mermer İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Temmer Mermer Madencilik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

Ekleme Tarihi:3.11.2016

Okunma Sayısı:1441

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03