ZAFER-İN OPERASYONU KOBİ EĞİTİMLERİ BİLGİLENDİRME VE FARKINDALIK ARTTIRMA TOPLANTISI YAPILDI

Zafer Kalkınma Ajansı’nın Operasyon Faydalanıcısı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı’nın Sözleşme Makamı olduğu Zafer-İN Operasyonu kapsamında, Ocak-Temmuz 2017 tarihleri arasında düzenlenecek KOBİ Eğitimleri hakkında Bilgilendirme ve Farkındalık Arttırma Toplantılası odamızda yapıldı.

Üyelerimizin katılım gösterdiği bilgilendirme toplantısında, gelen eğitim talepleri de Zaferin Operasyonu yetkilileri tarafından planlanarak katılımcılara iletildi.

İşletmelerin, sektördeki değişim ve teknolojik gelişmeler nedeniyle farklılaşan taleplere uyum sağlayabilmesi için Bölge’de insan kaynaklarını güçlendirmeyi hedefleyen Yalın Üretim Programı, İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Programı, Mesleki Beceri Geliştirme Programları’ndan oluşan Zafer-İN Operasyonu KOBİ Eğitimleri; tecrübeli yerli ve yabancı uzmanlar tarafından ücretsiz verileceği aktarıldı.

Toplantıya katılımcılara bilgi vermek için Zafer Kalkınma Ajansından Proje Geliştirme ve Uygulama Birimi Başkanı, Operasyon Koordinatörü İskender Cem LEBLEBİCİ, Teknik Destek Ekibi Bölgesel Kalkınma Uzmanı Ethem Erkal KEÇE katıldı.

Toplantıya katılan üyelerimize proje hakkında bilgilendirme sunumları gerçekleştirildi ve eğitim talepleri hakkında fikir alışverişleri gerçekleşti. Toplantı soru-cevap kısmından sonra sona erdi.

Proje hakkında detaylı bilgi http://www.zaferin.org.tr/tr-tr/ adresinde yer almaktadır.

Ekleme Tarihi:18.11.2016

Okunma Sayısı:1092

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03