ATSO’DA ERP, E- TİCARET, E- ARŞİV VE E- FATURA SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ve Akınsoft Yazılım Firması işbirliğinde ERP, E- TİCARET, E- ARŞİV VE E- FATURA semineri düzenlendi. 


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda düzenlenen seminerin açılış konuşmasını ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül yaptı. Gül: “Akınsoft gibi lider bir yazılım firmasıyla ortaklaşa bir seminer programı düzenliyoruz. Bu seminerin amacı firmaların yenilenmesine, markalaşmasına ve kısacası başarılarına başarı katmasına katkıda bulunmaktır. Biliyorsunuz günümüzde gelişebilmek, lider bir firma olabilmek için teknolojiye ayak uydurmak gerekiyor. Şirketler, performans odaklı yönetim için yazılım firmalarının kapısını çalıyor. İş dünyasında gittikçe zorlaşan rekabet koşulları ve bilgi çağında yaşanan gelişmeler iş modellerinde değişiklikler yaratmıştır. Bunun için Oda olarak bu konularda seminer ve eğitimler yapmaya özen gösteriyoruz.” dedi 


Seminerde, Akınsoft Firma Yetkilileri Niray Demirörs ve Gökhan Alp Tozdan tarafından E-Ticaret Nedir?, E-Ticaret Sistemlerinin Günümüzde Önemi ve Kullanımı, E-Ticaret Sisteminin Getirdiği Avantajlar, E-Fatura Nedir?, E-Fatura Zorunluluğu ve Kullanımı, E-Arşiv Nedir?, E-Arşiv Zorunluluğu ve Kullanımı konuları hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Ekleme Tarihi:16.11.2017

Okunma Sayısı:824

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03