ATSO 2018 ŞUBAT AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Şubat ayı olağan meclis toplantısı 22.02.2018 Perşembe günü yapıldı.

 

Odamız 2018 Şubat ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanımız Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci başkanlığında yeterli çoğunluğun bulunmasıyla açıldı.

Gündeme geçmeden önce Meclis Başkanımız Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci; “Geçtiğimiz günlerde Yönetim Kurulu Üyemiz Günay Hanımefendi’nin annesi rahmetli oldu. Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Bugün de eski Afyonkarahisar Belediye Başkanlarımız’dan Ticaret Odamız’ın eski Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Üyemiz Sayın Mustafa Hancıoğlu’nun babası Mehmet Sami Hancıoğlu vefat etmiştir. Ben merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve Mustafa Bey’e başsağlığı diliyorum. Meclisimiz’in de başı sağolsun” dedi.

İkinci gündem maddesinde 2018 yılı Ocak ayı Meclis Karar Özetleri onaya sunuldu. Görüş olup olmadığı sorulduktan sonra oybirliği ile kabul edildi.

 

Üçüncü gündem maddesinde 2018 yılı Ocak ayı Hesap Hülasası onaya sunuldu müzakere edildi, ibraz ve tasdik edilerek oybirliği ile kabul edildi.  

 

Dördüncü gündem maddesinde Alkollü Restoran Azami Fiyat Tarifesi oy çokluğu ile kabul edildi.

 

Beşinci gündem maddesinde Yönetim Kurulu’nun Ocak-Şubat 2018 Faaliyetleri, Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser tarafından sunuldu.

 

Toplantının altıncı maddesi olan Dilek ve Temenniler bölümünde, Meclis Üyeleri sektörel sorunlar ve çözüm önerilerine ilişkin konuşmalar yaptı; çeşitli konularda dilek ve temennilerini beyan etti.

 

Konuşmaların ardından Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) 7’nci Bölge Müdürü Adem Sivri tarafından, TCDD faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Sivri, Afyonkarahisar’da Sülün, İscehisar ve merkez olmak üzere 3 Lojistik Merkezi kuracaklarını, hedeflerinin Devlet Demiryolları’nın yük taşımacılığındaki payının yüzde 3’ten yüzde 10’a çıkarılması olduğunu belirtti.

                                                                        

Başka bir gündem maddesi olmadığından dolayı Meclis Başkanımız Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, iyi akşamlar dileyerek toplantıyı kapattı.

Ekleme Tarihi:1.1.2001

Okunma Sayısı:900

İlgili Fotoğraflar

Ekler

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03