TURİZM HAFTASI’NA ATSO’DAN DESTEK

Turizmin geliştirilmesi amacıyla bir dizi etkinlikle kamuoyu oluşmasını sağlayan Turizm Haftası, Afyonkarahisar’da Sultan Divani Mevlevihanesi’nden başlayan yürüyüşle kutlandı. Mevlevihane önünden Taş Medrese’ye kadar Mehteran eşliğinde yapılan yürüyüşe Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Erhan Günay, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı. 
TURİZM AFYONKARAHİSAR İÇİN ÖNEMLİ
Etkinlikler çerçevesinde Taş Medrese’de düzenlenen törende İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mehmet Tanır, Afyonkarahisar’da yapılan turizm çalışmaları hakkında bilgi verdi. Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ise turizmin Afyonkarahisar için önemine dikkat çekerek bu doğrultuda herkese sorumluluklar düştüğünü kaydetti. 
İNANÇ TURİZMİ FOTOĞRAF YARIŞMASI DÜZENLENDİ
Konuşmaların ardından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Afyonkarahisar’da İnanç Turizmi” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi. İkincilik ve Üçüncülük Ödülleri’ne Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası destek oldu. 
İkincilik Ödülü’ne layık görülen Cumhuriyet Anadolu Lisesi 12’nci sınıf öğrencisi Erdem Tunçer’e ödülünü Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül verdi. Üçüncülük Ödülü’ne layık görülen Kamil Miras Anadolu Lisesi 11’inci sınıf öğrencisi Esad Avcıoğlu’na ise ödülü Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Erhan Günay ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül tarafından verildi. Birincilik Ödülü ise Atatürk Anadolu Lisesi 10’uncu sınıf öğrencisi Burak Öz’e, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Dumlupınar Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Bilal Şenel tarafından takdim edildi.

Ekleme Tarihi:16.4.2018

Okunma Sayısı:539

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03