“AFYONKARAHİSAR BİZDEN HİZMET BEKLİYOR”

Yeni kurulan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Ziyarette konuşan Serteser, bu dönem daha çok çalışmak zorunda olduklarını kaydetti

 

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Ziyarette Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Afyon Türkeli Gazetesi Sahibi Hacı Hakkı Özsoy’un yanı sıra  Hisar Gazetesi Sahibi M. Emin Birliktir, Kadınana Gazetesi Sahibi Canser Kuzu, Kocatepe Gazetesi Sahibi Sezer Küçükkurt, Megabirlik Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Türker ve Odak Gazetesi Sahibi Mehmet Emin Güzbey yer aldı.

ÖZSOY: SİZİ TEBRİK EDİYORUM

Ziyarette konuşan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Afyon Türkeli Gazetesi Sahibi Hacı Hakkı Özsoy, “Sayın Başkan, yeniden Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildiniz. Sizi tebrik ediyorum. Görevinizde başarılar, aile hayatınızda sağlık ve mutluluklar diliyorum. Bu seçimin ülkemize, milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Üçüncü dönem seçildiniz, son yıllarda bu bir rekordur. Bu sizin başarınızı gösteriyor. İki dönem başarılı çalışmalar yaptınız, 3’üncü dönemde de sizden başarılı, hayırlı, ilimize, memleketimize faydalı hizmetler bekliyoruz” dedi.

ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPIYORUZ

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Serteser, Afyonkarahisar için daha çok çalışmaları gerektiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Biz, Afyonkarahisar’da son seçimde birlik ve beraberlik içinde tek listeyle seçimimizi tamamladık. Tüm Afyon basınının beni birlik ve beraberlik içinde ziyaret etmesi, beni ziyadesiyle memnun etti. Son seçimde bu birliktelik ile tek liste ile bana bu görevi üyelerimizin teveccüh etmeleri bize ayrı bir sorumluluk yükledi. 2 dönemdir de elimizden geldiğince en iyi hizmetleri, en iyi çabaları göstererek Afyonumuzun ekonomisine, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na hizmet etmeye çalıştık ama, üçüncü dönem beni yanlış anlamazsanız ustalık dönemi gibi oluyor. Afyonkarahisar bizden hizmet bekliyor. Ben de bu dönem çok daha fazla çalışmamız gerektiğini arkadaşlarıma ifade ettim.”

 

Ekleme Tarihi:17.4.2018

Okunma Sayısı:646

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03