AFYONKARAHİSAR İÇİN GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti

 

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehitoğlu ve AFSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Metin İplikçioğlu, Kadir Sayın, Adnan Demirel, Akif İşbilir, Kamil Ayvalı ve Yücel Albay, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehitoğlu, ziyaret ile ilgili değerlendirmede bulunarak “Yeni dönemde görevinizin Afyonkarahisar’ın ekonomisi için, gelişimi için, Ticaret ve Sanayi Odamız’ın tamamı için, aynı zamanda Türkiye için hayırlı uğurlu olsun. İnşallah her zamanki gibi başarılara imza atarsınız” ifadelerini kullandı.

MERDİVENCİ TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyarette konuşan ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, “Önümüzdeki dönem hep birlikte Afyonkarahisar için güzel işler başaracağımıza en ufak bir şüphem yok” diyerek AFSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkür etti.

ÜLKEMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ATSO ile ekonomi sivil toplum kuruluşlarının beraber çalıştığına dikkat çekti. Serteser, “Biz ekonomi ile ilgili sivil toplum kuruluşlarıyız. Birlikte 3 dönemdir Ticaret ve Sanayi Odası’nda da çalışıyoruz. Afyon ekonomisi ile ilgili hangi konu olsa, en kısa zamanda ya siz, ya biz bir araya gelme isteğimizi belirttiğimizde bir araya geliyoruz. Hemen istişarelerde bulunuyoruz. AFSİAD, en yakın temasta olduğumuz ekonomi ile ilgili sivil toplum kuruluşlarından bir tanesi. Afyonkarahisarımız için, bölgemiz için, ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.  

Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey de hazır bulundu.

Ekleme Tarihi:17.4.2018

Okunma Sayısı:526

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03