BASIN İLAN KURUMU GENEL MÜDÜRÜ KARACA, SERTESER’İ ZİYARET ETTİ

Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Yakup Karaca, BİK Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan ile BİK Proje Birim Koordinatörü Cenk Koray Doğan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. 
BASININ ÖNEMİNİ 15 TEMMUZ’DA BİR KEZ DAHA GÖRDÜK
Ziyarette konuşan BİK Genel Müdürü Yakup Karaca, Serteser’i yeniden ATSO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilmesi dolayısıyla kutladı. Gazetecilerin kamu adına görev yaptığını kaydeden Karaca, “Basın İlan Kurumu olarak çeşitli ziyaretlerde bulunuyoruz. Gazetecilerimizin ve gazetelerimizin önemli bir görevi var. Gazeteciliğin bir kamu mesleği olduğu söylenir, bunda da gerçek payı vardır. 15 Temmuz’da kamuoyunun bilgilendirilmesinin önemini bir kez daha gördük” dedi. 
SERTESER HEDİYE TAKDİM ETTİ
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. Serteser, Megabirlik Medya’nın Yönetim Kurulu Başkanı olduğunu hatırlatarak gazetecilik alanındaki gelişmeleri takip ettiğini belirtti. Ziyaretin ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, BİK Genel Müdürü Yakup Karaca’ya hediye takdim etti. BİK Genel Müdürü Yakup Karaca da Basın İlan Kurumu’nun yayınlarını Serteser’e armağan etti.

Ekleme Tarihi:19.4.2018

Okunma Sayısı:1337

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03