SEÇİM ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Serteser, 24 Haziran 2018’de yapılacak erken seçimin hayırlı olmasını diledi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ederek, üç dönem üst üste bu göreve seçilmesi dolayısıyla kutladı, Özkal, “Ticaret ve Sanayi Odası’nın seçimlerinden sonra oluşan yönetim ekibine görevlerinin hayırlı olmasını diliyoruz. Başkanımız, Yönetim Kurulu Başkanlığı’na devam ediyor, ama yönetiminde değişiklikler oldu. Rabbim, yeni dönemde bir öncekinden daha üst noktaya taşıdığınız hizmetlere imza atmayı nasip etsin. Ziyareti daha önce düşündük ama erken seçim kararı alındıktan sonra gelebildik. Ülke gündemi hızlı değişiyor. İnşallah hepsi de hayırlara vesile olacak” dedi. 
“USTALIK DÖNEMİ” BAŞLADI
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de bu görevde üçüncü döneme başladığını belirterek “Bu bizim inşallah ustalık dönemimiz olur. Afyonkarahisar’a bu dönemimizde daha iyi hizmetler yaparız diye düşünüyorum. Çalışmalarımız bu yönde ilerliyor. Daha önce bazı projelerimiz vardı, seçim öncesi ‘seçim çalışması’ olarak anlaşılır diye açıklamamıştık. İnşallah yakın zamanda o projeleri hayata geçireceğiz” dedi.
SON YILLARDA GELİŞEN BİR İVME VAR
24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak erken seçim hakkında da değerlendirmede bulunan Serteser, “Erken seçim kararı ile birlikte siyaset ısındı. Sizlerin de seçimleri var. Başarılar diliyoruz. İnşallah ülkemiz için hayırlısı olur. Son yıllarda gelişen bir ivme ile giden bir Türkiye var. İnşallah yine aynı şekilde aynı ivme ile istikrar içerisinde yoluna devam eder” ifadelerini kullandı. 
Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey de hazır bulundu.

Ekleme Tarihi:21.4.2018

Okunma Sayısı:531

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03