CANAN TAN, ATSO’DA SÖYLEŞİYE KATILDI

Afyonkarahisar Kitap Fuarı’na katılmak üzere Afyonkarahisar’a gelen yazar Canan Tan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Asıl mesleği eczacılık olmasına rağmen pek çok esere imza atarak edebiyat dünyasında yer edinen yazar Canan Tan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ile sohbet etti. 
KADIN GÖZÜYLE YAZILAN ESER AZ
Afyonkarahisar Kitap Fuarı’nda gördüğü ilgi dolayısıyla memnuniyetini dile getiren Canan Tan, “Kitap gerçekten farklı bir iletişim kurmamızı sağlıyor. Kadın gözüyle yazılan eser sayısı çok olmadığı için benim yazdıklarım ilgi çekiyor” dedi. 
KENDİNİZE İNANIN, ZORLUKLARI AŞIN
Kadınların her iş alanında başarılı olabileceğine dikkat çeken Canan Tan, “Kadınlar için zor yoktur. Her meslekte, her iş alanında başarıya ulaşacak güç, kadınlarda fazlasıyla var. Yeter ki kendinize güvenin ve karşınıza çıkan engelleri aşmasını bilin” ifadelerini kullandı. 
Söyleşinin ardından TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman, Canan Tan’a hediye takdim etti.

Ekleme Tarihi:24.4.2018

Okunma Sayısı:450

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03