"BAŞARILI OLDUĞUNUZ İÇİN OYBİRLİĞİYLE SEÇİLDİNİZ"

50, 51, 52 ve 53’üncü Türkiye Cumhuriyeti Hükümetleri’nde Bakanlık yapmış olan İsmet Attila ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın eski Genel Sekreterleri’nden Cafer Attila, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Attila, Serteser’in ticaret ve sanayi erbabının taleplerini ilgili mercilere ulaştırdığını ve takip ettiğini belirtti.

50’nci Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nde Maliye ve Gümrük Bakanlığı, 51 ve 52’nci Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nde Maliye Bakanlığı, 53’üncü Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nde Tarım ve Köyişleri Bakanlığı yapmış olan İsmet Attila ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na (ATSO) 28 yıl hizmet veren ve Genel Sekreterlik’ten emekli olan Cafer Attila, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.
TİCARET VE SANAYİ ERBABININ SESİSİNİZ
Ziyarette konuşan deneyimli devlet adamı İsmet Attila, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in üç dönem üst üste seçilmesinin önemli olduğunu, bu nedenle kendisini tebrik ettiğini belirtti. Attila, “Başarılı olduğunuz için bu dönem oybirliğiyle seçildiniz. Nasıl başlamışsa öyle gidecektir. Başarı, sizin şahsınızda Afyon’un ticaret ve sanayi erbabının başarısı olacaktır. Sanayi ve ticaret erbabının taleplerini Ankara’da da yakından da takip ettiğinizi, iletilmesi gereken yerlere ilettiğinizi biliyorum” dedi. 
ÜYELERİMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de devlet adamı İsmet Attila’nın ATSO, Ticaret Borsası ve Üniversite Hastanesi binalarının tahsisinde gösterdiği emek dolayısıyla teşekkür etti. Serteser, “Bizim hizmet binamızın olduğu yer, Borsa, Üniversite Hastanesi’nin olduğu yer, sizin bakanlığınızda bizlere verilmiş yerler. Ticaret ve Sanayi Odası’nın tüm üyeleri adına bize bu imkanı sağladığınız için teşekkür ediyorum. Ziyaretinizden ve güzel düşüncelerinizden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 
İsmet Attila ve Cafer Attila, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’le sohbet ettikten sonra Afyon Eğitim Vakfı’nı da ziyaret etti.

Ekleme Tarihi:24.4.2018

Okunma Sayısı:477

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03