ATSO YÖNETİMİ, PERSONEL İLE İFTARDA BULUŞTU

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, ATSO personeli ile iftarda buluştu. Akrones Otel’deki iftar davetine ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hayrettin Güzbey, Fatih Şapcı, Yücel Albay ve Ahmet Anlıak ile ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol ve ATSO Genel Sekreter Yardımcısı Ferah Bekteş ve ATSO personeli katıldı.

SERTESER, PERSONELİN BAYRAMINI KUTLADI

İftar davetinde konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, personel ile Ramazan Bayramı’ndan önce bir araya gelmekten mutlu olduğunu, bundan sonra da böyle toplantıların yapılacağını belirtti. Serteser, personelin Ramazan Bayramı’nı kutladı. ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci de katılım dolayısıyla tüm personele teşekkür etti. ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri de personel ile bu tür buluşmaların faydalı olacağına dikkat çekti.

ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol da personel adına ATSO Yönetim Kurulu’na teşekkür etti. Şenol, ATSO’da büyük bir birliktelik sağlandığını, bu durumun personelin performansını olumlu etkilediğini belirtti. Konuşmaların ardından ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, personel ile tek tek bayramlaştı. Davet, fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Ekleme Tarihi:13.6.2018

Okunma Sayısı:457

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03