EGE YAPI,İŞMAK,EGE IHS,EGE GAYRİMENKUL 2018 FUARLARI

Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından Araç ve Araç Üstü Ekipman ve İş Makineleri Üreticileri Birliği Derneği (ARUSDER), Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ve Mimarlar Odası İzmir Şubesi işbirliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve İzmir Ticaret Odası’nın (İZTO) değerli destekleri alınarak hazırlanan Ege Yapı Endüstrisi Zirvesi’nde yer alan,

•          EGE YAPI - Ege Yapı Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı

•          İŞMAK- Ege İş ve İnşaat Makineleri ve Teknolojileri Fuarı

•          EGE IHS - Ege Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Tesisat, Ekipmanları, Teknoloji Fuarı

•          EGE GAYRİMENKUL - Ege Konut, İşyeri, Arsa, Yatırımı ve Finansmanı Fuarı

 

1- 4 Kasım 2018 tarihleri arasında ilk defa Fuarizmir, Gaziemir İzmir de gerçekleşecektir.

Dünyanın ve Avrupa’nın çeşitli yerlerinden yabancı yatırımcılar Ege Bölgesi’nde konut villa, arsa projelerine adım atmaktadır ve İstanbul-İzmir Otoyolunun bitişi ile birlikte, İzmir-Ankara Hızlı Tren Projesi de bölgenin önemini önümüzdeki yıllarda hızla artacaktır.

İzmir’in yıllık konut ihtiyacı rakamı 30 binlere yaklaşırken şu an devam eden 15 bin konut kapasiteli yatırımın değeri 20 milyar TL olarak bilinmektedir. Konut projeleri devam ederken ardı ardına yükselen iş merkezleri de sektördeki canlanmanın bir başlangıcı olarak görülmektedir. Otoyol, köprü ve demir ağlarla örülen Ege Bölgesi, Türkiye’nin altın gerdanlığı haline dönüşmektedir. Dev yatırımlar tamamlandığında özellikle Çanakkale, Balıkesir, Manisa, İzmir ve Aydın; Türk ekonomisinde üretim ve lojistiğin merkezi olacaktır.

Ege Yapı Endüstrisi Zirvesi’nde Ege Yapı Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı; Mutfak, Banyo, Seramik Özel Bölümü, Ege İş ve İnşaat Makineleri ve Teknolojileri Fuarı, Ege Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Tesisat, Ekipmanları, Teknolojileri Fuarı; Güneş Enerji Sistemleri Özel Bölümü, Ege Konut, İşyeri, Arsa, Yatırımı ve Finansmanı Fuarı sektörü tek çatı altında toplayan geniş kapsamı ile Katılımcı, Demek, Birlik ve Sektörel Yayınları Profesyonel Ziyaretçilerle buluşturmayı

amaçlamaktadır.

Fuar yerli ve yabancı firmaların katılımı ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda yeni iş bağlantıları kurmaları için önemli fırsatlar oluşturacaktır. Sektöre yeni bir soluk getirecek fuarımıza ilişkin üyelerinize duyuru yapılarak katılım ve ziyaretlerinin sağlanması konusunda vereceğiniz destek; fuarın amacına ulaşması için kurumunuz, katılımcı firmalarımız ve ilgili sektörler açısından büyük önem taşımaktadır.

 

Ekleme Tarihi:6.8.2018

Okunma Sayısı:498

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03