ATSO, ÇERKEZKÖY TSO İLE KARDEŞ ODA OLDU

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası arasında Kardeş Oda Protokolü imzalandı. Kardeş Oda Protokolü ile iki Oda’nın tecrübe ve bilgi paylaşımı yapması öngörülüyor.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) arasında Kardeş Oda Protokolü imzalandı. ATSO Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen Kardeş Oda Protokolü’nün imza törenine her iki Oda’dan da yoğun katılım oldu. Törende konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kardeş Oda Protokolü’nün imzalanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Serteser, “Bugün iki mutluluğu yaşıyoruz. Bir tanesi Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odamız ile birlikte Kardeş Oda protokolü imzalayacağız. İkincisi de Başkanımız’ın doğumgünüydü. O’na sevdikleri ile birlikte uzun ömürler diliyoruz” dedi. 
BU PROTOKOL HAYIRLI UĞURLU OLSUN
Protokolün Afyonkarahisar ve Çerkezköy’e hayırlı olmasını dileyen Serteser, “Trakya’da sanayileşmesi oldukça hızlı gelişen Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odamız ile birlikte bugün Kardeş Oda Protokolü imzalamak için buradayız. Birlikte Hizmet Binamız’ı gezdik. Bu konuda güzel görüşlerini dile getirdiler. Her iki Odamız’a, üyelerine, aynı zamanda Çerkezköy ve Afyonkarahisar’a bu protokolün hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bizimle Kardeş Oda olma lütfunda bulundukları için Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’na, Başkanı nezdinde tüm üyelerine, Çerkezköy’e çok teşekkür ediyor ve selamlarımızı iletiyoruz” diye konuştu. 
KOZUVA’DAN SERTESER’E TEŞEKKÜR
ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva da ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e teşekkür etti. Kozuva, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız’a teşekkür ediyoruz. Kendilerine Kardeş Oda olma talebi bizden geldi. Kendilerine biz ilettiğimiz zaman memnuniyetle kabul ettiler. Çerkezköy ne kadar sanayisi fazla olursa olsun, sonuç olarak adı gibi köy. İnşallah sizden alacağımız bilgiler ve tecrübe ile Çerkezköy ve Odamız’ı çok daha fazla geliştireceğiz. Sizlere bu konuda çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 
KARŞILIKLI HEDİYE TAKDİM EDİLDİ
Kardeş Oda Protokolü imza töreni, ATSO ve ÇTSO adına karşılıklı hediye takdimi ile sona erdi. Törenin ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar ve ATSO hakkında; ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Danyeli Çerkezköy ve ÇTSO hakkında bilgilendirme yaptı. ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol ile ÇTSO Uluslararası İlişkiler personeli İlknur İnal proje sunum yaptı. 
YOĞUN KATILIM OLDU
Kardeş Oda Protokolü imza törenine şu isimler katıldı:
ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ÇTSO Meclis Başkanı Hacı Mehmet Erdoğan, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, ATSO Meclis Başkan Yardımcısı M. Asım Bozca, ÇTSO Meclis Başkan Yardımcısı Nuran Yeşil, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Danyeli, ATSO Meclis Kâtip Üyesi Osman Erdem, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hayrettin Güzbey, Fatih Şapcı, Ekrem Demirel, Yücel Albay, Ahmet Anlıak, ÇTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Arslan, Metin Taşdelen, Mustafa Ogün Asıl, Rasim Bilgen.
SÜRPRİZ DOĞUMGÜNÜ PASTASI
Öte yandan, ATSO ile ÇTSO arasında imzalanan Kardeş Oda Protokolü imza töreninden önce renkli dakikalar yaşandı. ATSO Hizmet Binası’nı ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in verdiği bilgiler ile gezen ÇTSO heyeti, bir sürprizle karşılaştı. Kardeş Oda Protokolü’nün imza töreninin yapılacağı Yönetim Kurulu Odası’nda doğumgünü 6 Eylül olan ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva için kutlama pastası kesildi. ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ÇTSO Meclis Başkanı Hacı Mehmet Erdoğan, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kozuva’nın doğumgününü birlikte kutladılar.

Ekleme Tarihi:6.9.2018

Okunma Sayısı:525

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03