SERTESER’E NEZAKET VE TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

Türk Standartları Enstitüsü Konya Bölge Koordinatörlüğü’ne atanan Mehmet Yıldırım, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şuayip Özdemir de Serteser’e 19. Ulusal Turizm Kongresi’ne verdiği destekler dolayısıyla teşekkür ziyaretinde bulundu.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Konya Bölge Koordinatörü görevine kısa bir süre önce gelen Mehmet Yıldırım, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Ziyarette TSE İl Temsilcisi Osman Aktaş da hazır bulundu. 
İŞ VE İŞLEMLER MEVZUATA TAM UYUMLU
ATSO’yu Eylül ayında yetkili olarak ziyaret ettiğini belirten TSE Konya Bölge Koordinatörü Mehmet Yıldırım, yapılan iş ve işlemlerin mevzuata eksiksiz uyum sağladığını gördüğünü; bu nedenle ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i tebrik ettiğini belirtti. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ATSO’nun ISO 9001 Kalite Yönetimi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti belgelerine sahip olduğunu kaydederek TSE Konya Koordinatörü Mehmet Yıldırım’a yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. 
“KATKINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ”
TSE yetkililerinin ardından Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şuayip Özdemir ile Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Hüseyin Soybalı da ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şuayip Özdemir, AKÜ’nün ev sahipliği yaptığı 19. Ulusal Turizm Kongresi’ne verdiği destek dolayısıyla ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e teşekkür etti. 
AFYON, TERMAL BAŞKENT
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise Afyonkarahisar’ın termal turizmin başkenti olduğunu, bu unvanın kazanılmasında işadamlarının büyük rolü bulunduğunu kaydetti. Serteser, Afyonkarahisar’ın tanıtıma katkı sağlamaktan memnuniyet duyduklarını vurguladı.

Ekleme Tarihi:31.10.2018

Okunma Sayısı:376

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03