ATSO KOBİ AKADEMİSİ, MALİ FİNANS YÖNETİMİ EĞİTİMİ DÜZENLEDİ

ATSO KOBİ Akademisi tarafından Mali Finans Yönetimi Eğitimi düzenlendi. Eğitimin açılış konuşmasını yapan ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, firmaların talepleri doğrultusunda eğitimler düzenlemeye devam edeceklerini belirtti.

ATSO KOBİ Akademisi tarafından Mali Finans Yönetimi Eğitimi düzenlendi. Eğitimin açılış konuşmasını yapan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, “Oda olarak üyelerimizin eğitim taleplerini dikkate alıyor, şehrimizin ve ülkemizin gelişme yolculuğuna katkı sağlayacağını düşündüğümüz eğitimleri düzenliyoruz. Bu çerçevede yıl sonu değerlendirilmesi yapılması ve 2019’daki yol haritamızın belirlenmesi için üye anketine de çıkmış bulunuyoruz. İnternet sitemiz, sosyal medya mecralarımız ve elektronik posta vasıtasıyla ilettiğimiz anketi, tüm üyelerimizin özenli bir biçimde doldurmalarını, özellikle eğitim talepleri konusunda geri bildirim yapmalarını arzu ediyoruz” dedi. 
KARŞILAŞILAN BİR SORUN
Mali Finans Yönetimi’nin firmalar için önemine dikkat çeken Türker, “Bugünkü eğitimimizde Mali Finans Yönetimi’nin idari aşamada ve yargı aşamasındaki çözüm yollarından bahsedilecek. Mali Finans Yönetimi, şirketlerimizin zaman zaman sorunlarla karşılaştıkları bir alan. Bu nedenle eğitimin yararlı olacağını düşünüyor; eğitimi verecek değerli hocamıza da şimdiden teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 
EĞİTİM İKİ SAAT SÜRDÜ
Açılış konuşmasının ardından Afyon Kocatepe Üniversitesi Doktor Öğretim Görevlisi İsmail Ciğerci, Uzlaşma, Hataların Düzeltilmesi, Cezalarda İndirim, Pişmanlık ve Islah, İzaha Davet, Dava Açma başlıklarında sunum yaptı. Eğitim yaklaşık 2 saat sürdü.

Ekleme Tarihi:14.12.2018

Okunma Sayısı:350

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03