Yatırım Danışmanlığı Duyurusu

Türkiye'nin ihracat çatışmalarına direkt katkıda bulunmak, Türkiye'de bölgesel ve ulusal çapta çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren her büyüklükteki şirketlerimizi ticari alanda dünyaya açmak ve her birini bir dünya markası yapmakiçin; Türkiye'de hizmetveren şirketlerimize, yurtdışında hiçbir elemana sahip olmadan, Almanya Mannheim ve Münih'te bulunan TABAK Uluslararası Finans ve Yatırım Danışmanlığı firması olarak, bünyemizde çalışan profesyonel ekimizle, 8 hafta gibi kısa bir sürede, yurt dışı temsilciliklerini kurma fırsatını sunuyoruz.

Şirketlerimiz, Almanya'da bulunan temsilcilikleri sayesinde;

• Türkiye'de verilen sübvansiyonlardan daha kolay faydalanıyor.

• Yurt dışındaki ucuz kredi imkanlarından faydalanıyor.

• Gümrüksüz ve vergisiz tüm AB ülkelerine direkt Türkiye'den ihracat yapabiliyor.

• Bir Alman firması ve dünya markası olma hakkına sahip oluyor;

• Yurt dışı ihalelerde, mesafe olarak ve lojistik olarak avantaj sağlıyor.

Biz; "TABAK Uluslararası Finans ve Yatırım Danışmanlığı" olarak, kendimizi sadece şirketlerimizin danışmanı olarak değil, bilakis yurt dışı temsilciliklerini kurduğumuz şirketlerimizin, tüm dünyada uluslararası yöneticisi olarak görmekteyiz. Yıllardır uluslararası birçok ölçekteki firmalara yapmış olduğumuz dinamik ve geleceğe odaklı hizmetlerimizden, bünyenizde kayıtlı tüm şirketlerinizin de faydalanmasını diliyoruz. Size ekte sunmuş olduğumuz broşür ve internet sayfamızdan, hakkımızda daha çok bilgi edinebilirsiniz.

Eğer uygun görürseniz, bünyenizde kayıtlı bulunan, dünyaya açılmak isteyen üye şirketlerinizi, 2019 yılı içerisinde, beraber tarihini belirleyeceğimiz bir sempozyum çerçevesinde, daha detaylı bilgilendirebiliriz. Bu sayede hem Sizleri şehrinizde ziyaret ederek üyelerinizle bilgi alışverişinde bulunur; hem de şirketlerimizi dünya markası yapma yolunda ve ülkemizin ekonomisine daha fazla katkı sağlama konusunda ilk adımı atmış oluruz. Bu konu hakkında bize olumlu veya olumsuz geri dönüş yaparsanız çok memnum olurum. Büyüme ve ilerleme noktasında, her türlü görüş bizim için ayrı bir önem taşımaktadır.

Ekleme Tarihi:17.12.2018

Okunma Sayısı:441

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03