HORECA FAIR EGE ULUSLARARASI 4.OTEL EKİPMANLARI VE AĞIRLAMA KONAKLAMA TEKNOLOJİLERİ FUARI

20-23 Şubat 2019 tarihleri arasında dördüncü kez organize ettiğimiz HORECA FAIR EGE ULUSLARARASI 4.OTEL EKİPMANLARI VE AĞIRLAMA KONAKLAMA TEKNOLOJİLERİ FUARI yeni adresi Fuar İzmir’de yenilenen ismi ve genişleyen içeriği ile yoluna devam ediyor. 2016-2018 yılları arasında Kuşadası Efes Fuar ve Kongre Merkezi’nde başarı ile büyüyen organizasyonumuz 4. Senesinde Uluslararası niteliğine kavuşarak, fuarlar şehri İzmir’in yeni fuar alanı Fuar İzmir’de 20 Şubat 2019 ‘da kapılarını sektör profesyonellerine yeniden  açıyor.

Dünya turizm hareketi hızla büyürken, Türkiye 2016-2017 yıllarındaki kayıplarını telafi ederek hızla büyümeye başlamıştır. 2018 yılını ilk yarısında, Türkiye Turizm ivmesi %30 büyüme göstermiştir. 2019-2020-2021-2022-2023 yıllarında Turizm hareketliği artarak devam edeceği ön görülmektedir. HORECA FAİR  hızla gelişmekte olan Turizm sektöründeki yeni yatırımları ve var olan yatırımların ihtiyaçları karşılamak için, Turizm sektörü ile tedarikçilerini bir araya getirecek önemli bir fuar olacaktır..  

Uluslararası kimliğe kavuşmasının yanı sıra TÜRKİYE OTELCİLER FEDERASYONU (TÜROFED) güç birliği ile yeniden şekillenen HORECA FAİR 4.OTEL EKİPMANLARI VE AĞIRLAMA KONAKLAMA TEKNOLOJİLERİ FUARI sektör içinde yer alan ve almak isteyen firmaları Türkiye’nin en büyük ve modern fuar alanında Yurt içinden ve Yurt Dışından sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

HORECA FAIR, 4. Senesinde Türkiye Otelciler Federasyonu, Türkiye Aşçılar Federasyonu, çerçevesinde yapılmaktadır.

TÜROFED üyesi Kültür ve Turizm Bakanlığı belgeli yaklaşık % 60 Tesissin Genel Müdür, Satın Alma vb. yetkililerinin Turizm sezonu öncesi nihai satın alma kararlarını verecekleri HORECA FAIR alım heyetleri ve ikili görüşmelere zemin oluşturacak nihai organizasyon haline gelmiştir.

HoReCa sektörü, A-Z’ye tüm ihtiyaçlarını fuardan karşılayacak; 2,5 milyar dolar ihracat hacmine sahip sektörün ticaret odaklı fuarı “EGE OTEL EKİPMANLARI’NDA, geçen yıllardan farklı olarak otel ve mutfak ekipmanlarının yanında restoran, pastane ve kafe ve catering şirketlerinin kurulumdan nihai müşteriye ulaşan sürece kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler yer alacak.

Kurumsal satın almacıların, yanında yeni işletme sahibi olacaklar ve işletmesini yenileyecek tüm yatırımcılar; tekstilden televizyona, klimadan fincana, dekorasyon ürünlerinden peyzaj ve bahçe mobilyalarına, SPA malzemeleri ve havuz ekipmanlarına kadar tüm ihtiyaçlarını bu fuardan tedarik edecekler.

Konsept olarak ulaşmaya çalıştığımız Ana Kitle Ege Bölgesi olmakla birlikte yaptığımız tanıtım çalışmaları daha geniş bir çevreyi içerisine almaktadır. Yurt dışında belirlenen ülkelerde Turizm Bakanlığımız ve Ekonomi Bakanlığımız ile yürüttüğümüz Alım heyetleri ile yurt dışından önemli alıcılar fuarımızı ziyaret edeceklerdir.

Fuar ile  eş zamanlı olarak workshoplar, showlar, yarışmalar ve seminerler ile dikkat çeken HORECA FAİR 2019 yılında da pek çok renkli nitelikli aktiviteye ev sahipliği yapmak üzere hazırlıklarını sürdürmektedir...

20 – 23 Şubat 2019 tarihlerinde, Fuar izmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “HORECA FAIR Ege Uluslararası 4. Otel Ekipmanları, Ağırlama Konaklama Teknolojileri  Fuarı”nda, Sizleri, bu büyük buluşmaya davet ederiz.

 

** Bu Fuar 5174 Sayılı Kanun Gereğince TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) İzni İle Düzenlenmektedir.

Ekleme Tarihi:27.12.2018

Okunma Sayısı:419

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03