PTT’DEN ATSO’YA ZİYARET

PTT Pazarlama ve Satış Daire Başkan Yardımcısı Murat Petek, PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, PTT Afyonkarahisar Başmüdür Yardımcısı Hüseyin Kızıltaş ile PTT Afyonkarahisar İşletme Müdürü Mustafa Kızılöz, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. 
ÖRSDEMİR, ATSO’YA TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyaret hakkında bilgi veren PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, “Ulusal Tebligat Sistemi’ne geçilmesi ile kayıtlı e-posta birbirinden ayrıldı. Akabinde şirketler ve kamu kurumlarının elektronik tebligata geçme zorunluluğu başlayınca Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın desteği ile işadamlarımızı bilgilendirmek istedik. Bu konudaki desteğiniz için çok teşekkür ederiz” dedi. 
PTT, ÇAĞA AYAK UYDURDU
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla memnuniyetini belirterek “Sayın Başmüdürümüz’e, Ankara’dan gelen misafirlerimize beni ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. PTT Başmüdürümüz çok çalışkan. Yeni projelerle ilgili sık sık görüşüyoruz. Ülkemizin eski bir kuruluşu olan PTT, son yıllarda kendini oldukça yeniledi ve yeni projeleri hem vatandaşlarımızın, hem işadamlarımızın hizmetine sundu. Bu kurum çağa ayak uydurmuştur” diye konuştu.

Ekleme Tarihi:7.3.2019

Okunma Sayısı:249

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03