ATSO’DAN KÖSE’YE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hayrettin Güzbey ve Ekrem Demirel, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Mesut Köse’yi ziyaret etti. 
Ziyarette açıklama yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Daha önce görev yaptığınız makamlarda olduğu gibi Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne da önemli katkılar sağlayacağınıza eminiz. Yönetim Kurulumuz ile birlikte sizi ziyaret etmek istedik. Görevinizde başarılar diliyoruz. Bizler, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak her konuda destekçiniziz” dedi. 
AFSÜ Başhekimi Doç. Dr. Mesut Köse de “Şehrimizin güzide teşkilatının nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Sayın Başkanımız’ın ifade ettiği güzel cümlelere tüm ekibimle layık olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” ifadelerini kullandı.

Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu, AFSÜ'nün yeni Başhekim Yardımcıları olan Prof. Dr. Tülay Köken, Dr. Öğretim Üyesi Murat Çilekar ve Dr. Öğretim Üyesi Serkan Gökaslan'a da "Hayırlı olsun" temennisinde bulundu.

Ekleme Tarihi:19.3.2019

Okunma Sayısı:328

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03