ATSO MECLİSİ’NİN NİSAN AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 2019 yılı Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’nin yönetiminde gerçekleştirildi.
Toplantının birinci gündem maddesinde açılış konuşması yapan ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, “Yönetim Kurulu Üyemiz Yücel Albay’ın teyzesi Gülgün Telek ile 15. Meslek Komitemiz’in Başkan Yardımcısı Ertan Özkara’nın dedesi Mehmet Oksay’a rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyorum” dedi. 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutlayan Merdivenci, “İki gün önce ülke genelinde coşkuyla kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı buradan bir kez daha kutluyorum. İnanıyorum ki ülkemizin geleceği çocuklar, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti olan Cumhuriyet’i ilelebet yaşatacaktır” şeklinde konuştu. 
Merdivenci, konuşmasına şöyle devam etti:
“Gelecek hafta Ramazan Ayımız başlayacak. Şimdiden Ramazan Ayınızı kutluyorum. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı’na seçilen Sayın Mehmet Zeybek’i ve tüm ilçe ve belde Belediye Başkanlarımızı kutluyor, başarılı çalışmalar diliyorum.”
Toplantının ikinci gündem maddesinde 2019’un Mart Ayı Karar Özetleri oybirliğiyle onaylandı. 
Toplantının üçüncü gündem maddesinde 2019’un Mart Ayı Hesap Hülasası görüşüldü. ATSO Meclis Üyesi Mustafa Hancıoğlu hesaplar hakkında bilgi istedi. ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol’un bilgi vermesinin ardından Hesap Hülasası, oy çokluğu ile tasdik edildi. 
Toplantının dördüncü gündem maddesinde, TOBB Afyonkarahisar Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları İcra Komiteleri’nin Mayıs ayında yapılacak Meclis toplantısına katılması, oybirliğiyle kabul edildi. 
Toplantının beşinci gündem maddesinde ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Anlıak, Yönetim Kurulu’nun Mart-Nisan faaliyetleri hakkında sunum yaptı. 
Anlıak’ın ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, gündemdeki konular hakkında değerlendirmelerde bulundu. Serteser’in konuşmasından sonra ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, ATSO Meclis Üyeleri Mustafa Özer, Halit Özutku, Ali İhsan Çiloğlu, Ahmet Hikmet Dönerkaya, Bülent Saygı, Cemil Uluışık, Hüseyin Karabulut, Mesut Tabak ve Özgün Çiçek söz alarak görüşlerini dile getirdi. 
Toplantının son gündem maddesi olan “Dilek ve Temenniler” bölümünde Afyonkarahisar Valiliği Tanıtım Bürosu Koordinatörü İbrahim Okumuş, “Afyonkarahisar’ın Tanıtım Çalışmaları” başlıklı bir sunum yaptı. 
Okumuş’un sunumunun ardından ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Okumuş ve Meclis üyelerine teşekkür ederek oturumu kapattı.

Ekleme Tarihi:25.4.2019

Okunma Sayısı:279

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03