ATSO YÖNETİM KURULU’NDAN ZEYBEK’E “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Afyonkarahisar Belediye Başkanı seçilen Mehmet Zeybek’e “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Ziyarete ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Asım Bozca, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse, ATSO Meclis Divan Katip Üyesi Osman Erdem, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Anlıak, Akif İşbilir, Hacı Sait Evrenkaya, Hayrettin Güzbey ve Yücel Albay katıldı. 
“ATSO HER ZAMAN YANINIZDA”
Ziyarette konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i tebrik ederek “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak yanınızdayız” mesajı verdi. Serteser “Afyonkarahisar Belediye Başkanlığına seçilmenizden dolayı tebrik ediyoruz. İnşallah Afyonkarahisar’ımızı daha iyi noktalara taşıyacağız. Sizin de bu konuda en güzel çalışmaları yapacağınıza eminiz. Allah utandırmasın. Ticaret ve Sanayi Odamız’ın her türlü desteği yanınızda olacaktır. Bugüne kadar olduğu gibi hep birlikte çalışacağımızı belirtiyor, bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyor, yeni görevinizin hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.
“HAYIRLI UĞURLU OLSUN”
Belediye Başkanlığı’na seçilmesinden dolayı Zeybek’i tebrik eden ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ise “Önümüzdeki dönem hem şahsi olarak hem de Oda olarak her zaman yanınızda olacağız. Afyonkarahisarımız için ne gerekiyorsa hep beraber çalışacağız, elimizi taşın altına koyacağız. Allah utandırmasın, hayırlı uğurlu olsun” temennisinde bulundu.
“İSTİŞAREYE ÖNEM VERECEĞİZ”
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise “Zor bir dönemdi. Elhamdülillah halkımızın teveccühü ile bu makama getirildik. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Gayemiz STK’larla el birliği içinde güzel Afyonumuz’a hizmet etmek. ‘Ben yaptım oldu’ zihniyetinden ziyade istişareye önem verilen bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Bunu da inşallah yaşayarak göreceğiz. Tek gayemiz var, hep birlikte Afyonumuz’a nasıl hizmet ederiz, nasıl bir adım daha öteye götürürüz düşüncemiz bu. Sizlerin de destekleriyle hayırlı hizmetlere imza atmak istiyoruz” diye konuştu.

Ekleme Tarihi:29.4.2019

Okunma Sayısı:209

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03