ATSO MECLİSİ’NİN MAYIS AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 2019 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’nin yönetiminde gerçekleştirildi.
Toplantının birinci gündem maddesinde açılış konuşması yapan ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı ve Samsun’da başlayan Milli Mücadele’nin 100’üncü yıldönümünü kutluyorum. Milli Mücadelemiz’i başlatan Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını da rahmet ve minnetle anıyorum. Sayılı günler çabuk geçiyor. Ramazan ayının sonuna doğru yaklaşıyoruz. Ramazan Bayramınız’ı da şimdiden kutluyorum” dedi. 
Merdivenci, konuşmasına şöyle devam etti:
“Mayıs ayı içerisinde değerli işadamı, eski Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Demirayak’ı kaybettik. Bekir Demirayak’a rahmet, kederli ailesine de başsağlığı diliyorum. Bu ayki Meclis toplantımızda TOBB Afyonkarahisar Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri’ni ağırlıyoruz. Kendilerine ‘hoşgeldiniz’ diyorum. Her iki İcra Komitesi Başkanı, siz değerli Meclis üyelerimize toplantının sonunda hitap edecekler.”
Toplantının ikinci gündem maddesinde 2019’un Nisan ayı karar özetleri oybirliği ile onaylandı. 
Toplantının üçüncü gündem maddesinde 2019’un Nisan ayı hesap hülasası, oybirliği ile tasdik edildi. 
Toplantının dördüncü gündem maddesinde ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Akif İşbilir, Yönetim Kurulu Nisan-Mayıs 2019 Faaliyetleri hakkında sunum yaptı. Sunumun ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, güncel gelişmeleri değerlendirdi. 
Toplantının beşinci gündem maddesi olan “Dilek ve Temenniler” bölümünde, ATSO Meclis Üyesi Mustafa Özer söz alarak görüşlerini aktardı. ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol da Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği toplantısı hakkında Meclis üyelerine bilgi verdi. 
Bu bölümde TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman ile TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, Meclis üyelerine hitap ederek İcra Komiteleri’nin çalışmalarını anlattı. 
“Dilek ve Temenniler” bölümündeki konuşmaların ardından ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman ile TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan’a teşekkür ederek toplantıyı kapattı.

Ekleme Tarihi:24.5.2019

Okunma Sayısı:348

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03