ATSO YÖNETİMİ VE MECLİS DİVANI, PERSONEL İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Divanı, ATSO personeli ile iftarda bir araya geldi. ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ile ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, personelin Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu ve Meclis Divanı, ATSO personeli ile iftarda buluştu. Akrones Otel’deki iftar davetine ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Başkan Yardımcıları Mustafa Asım Bozca ve Bekir Bayana, ATSO Meclis Kâtip Üyesi Osman Erdem, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Anlıak, Akif İşbilir, Fatih Şapcı ve Hayrettin Güzbey ile ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, ATSO Genel Sekreter Yardımcısı V. Hüsnü Selim Şenbabaoğlu, ATSO personeli ve aileleri katıldı. 
ATSO AİLESİ KALABALIKLAŞIYOR
İftar davetinde konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “ATSO ailesi olarak her geçen sene kalabalıklaşıyoruz. Hem personel adedimiz artıyor, hem çocuklarımız artıyor. Bundan da mutluluk duyuyoruz. Hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum. 3 gün sonra Ramazan Bayramı’nı idrak edeceğiz. Hepinizin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Gelecek sene inşallah daha kalabalık olarak burada tekrar birlikte olacağız” dedi. 
“BÜYÜK MUTLULUK DUYDUK”
ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci de “Sizlerle beraber bu sofrada iftar yapmaktan büyük mutluluk duyduk. İnşallah en kısa sürede tekrar bir araya geliriz. Ramazan Bayramınız’ı kutluyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, personel ile tek tek bayramlaştı. Davet, fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Ekleme Tarihi:1.6.2019

Okunma Sayısı:297

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03