GECEK TERMAL A.Ş. GENEL KURULU YAPILDI

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan Gecek Termal Anonim Şirketi’nin Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurul’da konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Gecek Termal’de güzel bir sinerji yakalandığını belirtti.

Gecek havzasındaki termal zenginliğin verimli kullanılması, devremülk sisteminin güzel bir örnek olarak ortaya konulması amacıyla Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan Gecek Termal Anonim Şirketi’nin Olağan Genel Kurulu, Gecek Termal A.Ş. tesislerinde yapıldı.
Genel Kurul’a, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüsnü Serteser, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çiloğlu, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çavaş, Gecek Termal A.Ş. ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Şapcı, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve ATSO Meclis Üyesi Mehmet Kurşun, ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol ve Gecek Termal A.Ş. İşletme Müdürü Habib Öztoprak katıldı. Genel Kurul öncesinde heyet, Gecek Termal A.Ş. tesislerinin hamamlarını, çamaşırhanesini ve çevre düzenini inceledi.
ÇİLOĞLU: ATSO’YA TEŞEKKÜR EDERİZ
Genel Kurul’da konuşan Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Çiloğlu, “Bir önceki yönetimden Bekir Şapcı ile birlikte biz 2013’ten bu yana 1 milyon lira kazanmış ve harcamışız. Bu sene hiç durmadan ağaç diktik. Erkmen Kooperatifi’nden 1200 tane salkım söğüt aldık. Daha önce 3,5 kilometre öteden gelen soğuk su ile sulama yapılıyormuş. Sulama motorları aldık; Akarçay’dan su alıyoruz ve sulama yapıyoruz. Bize katkı veren herkese teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. ATSO Yönetim Kurulu’na ATSO Meclisi’ne, İşletme Müdürü Habib Öztoprak’a da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
“GÜZEL BİR SİNERJİ YAKALANDI”
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de “Siz değerli yönetim kurulu üyelerimize ve çalışanlara teşekkür ediyoruz. 2009’da hep birlikte göreve geldiğimizde Bekir Şapcı Bey ile beraberdiniz. 2013’ten bu yana da bu görevi siz sürdürüyorsunuz.2009’dan bu yana yapılan işler takdir edildi, devremülk sahipleri de devremülk sahipleri olmayanlar da teşekkür etti. Buradaki değişim sözcüklerle anlatılabilecek durumda değildir. Biz çok teşekkür ediyoruz, 2009’da çok problem yaşarız diye düşünmüştük; en rahat ettiğimiz yerlerden biri oldu. Güzel bir sinerji yakalandı. Para harcanarak yapılan işlerin yanı sıra çoğu konu da ikili ilişkilerle çözüldü” ifadelerini kullandı.

Ekleme Tarihi:28.6.2019

Okunma Sayısı:240

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03