ATSO’DA MESLEK KOMİTELERİ İSTİŞARE TOPLANTILARI BAŞLADI

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, 365 Oda ve Borsa içinde bir ilke imza atarak “Meslek Komiteleri İstişare Toplantısı” düzenlemeye başladı. İlk toplantı, 1. Meslek Komitesi (Gıda Toptancıları ve Gıda Satıcıları) üyeleri ile gerçekleştirildi.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ATSO) “Meslek Komiteleri İstişare Toplantısı” düzenlendi. 1. Meslek Komitesi (Gıda Toptancıları ve Gıda Satıcıları) üyeleri ile yapılan ilk toplantıya ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Akif İşbilir ve Hayrettin Güzbey, ATSO Meclis Üyesi Mehmet Siper ve 1. Meslek Komitesi Başkanı Nazif Bender, 1. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Fikret Bicil, 1. Meslek Komitesi Üyesi Hüseyin Türkmen ve ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol iştirak etti. 
PROJELER HAKKINDA BİLGİ EDİNDİLER
Toplantının öncesinde ATSO hizmet binasını 5’inci kattan makine dairesine kadar her bölümü gezen üyeler, ATSO’nun Güneş Enerjisi ve Yeşil Bina projeleri hakkında da ayrıntılı bilgi edindi. Üyeler, ATSO’daki birimleri de tanıma fırsatı buldu. 
ÜYELERİN TALEPLERİ DEĞERLENDİRİLİYOR
Bina gezisinin ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, toplantıya katılanlara ATSO’nun faaliyetlerini anlatan ayrıntılı bir sunum yaptı. Serteser, üyelerin ATSO hizmet binası ve faaliyetler hakkında bilgi sahibi olmasını önemsediklerine dikkat çekti. Üyelerden, Meslek Komiteleri’nden ve Meclis Üyeleri’nden gelen talepleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne, Afyonkarahisar Milletvekilleri’ne ve ilgili Bakanlıklar’a ilettiklerini kaydeden Serteser, Meslek Komiteleri İstişare Toplantısı’nın da bu bağlamda yararlı olacağına inandığını vurguladı. Toplantı, katılımcıların sektörleri ile ilgili sorunları ve çözüm önerilerini iletmesi ile sona erdi.

Ekleme Tarihi:11.7.2019

Okunma Sayısı:263

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03