ZEYBEK’TEN ATSO’YA İADE-İ ZİYARET

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ATSO) ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Afyonkarahisar Belediyesi Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş’ın da katıldığı ziyarette ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Asım Bozca, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse, ATSO Meclis Kâtip Üyesi Osman Erdem, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Anlıak, Akif İşbilir, Fatih Şapcı, Hacı Sait Evrenkaya, Hayrettin Güzbey ve Yücel Albay yer aldı. 
“STK’LARLA UYUM” VURGUSU
ATSO’nun önemli hizmetlere imza attığını belirten Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Öncelikle şirketimin de üyesi olduğu, her zaman gurur duyduğum mesleki kuruluşumuz Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaretimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Güzel Afyonumuz için sizlerin de elinizden gelen her türlü desteği vereceğinize inanıyoruz, el ele vererek yeni dönemde Afyon için çalışmayı arzu ediyoruz. Bugüne kadar Ticaret ve Sanayi Odamız’ın yapmış olduğu hizmetleri inkâr etmemiz mümkün değil. Belediye olarak biz, Ticaret ve Sanayi Odamız’la, Ticaret Borsamız’la, STK’larımızla daha önce AK Parti İl Başkanlığı’nda yapmış olduğum gibi uyumlu çalışarak Afyonumuz’a değer kazandırmayı kendimize şiar edindik. O dönem ne yaptıysak, Belediye Başkanı olarak da aynı şekilde devam edeceğiz. Niyetimiz halis, vatandaşımız bunu biliyor. Niyet hayır olduğu zaman akıbet de hayır olur. Ben size tekrar teşekkür ediyorum” dedi. 
“AFYON’U DAHA İYİ YERLERE GETİRECEĞİZ”
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla Zeybek’e teşekkür ederek “Seçimlerden sonra mazbatayı aldınız hayırlısıyla, 3 ayınız dolmuş oldu. Önümüzde uzun bir zaman var. İnşallah Afyonumuz’a hep birlikte siz Belediye’de, biz Ticaret ve Sanayi Odası’nda diğer kurumlarla birlikte hizmet etmeye gayret edeceğiz. İlk iade-i ziyaretlerinizden birini Ticaret ve Sanayi Odası’na yaptığınız için de ayrıca teşekkür ediyoruz. Biz birbirinden ayrılamaz kurumlarız. Daha önce olduğu gibi, sizin döneminizde de elimizden geldiğince Ticaret ve Sanayi Odası olarak Yönetim Kurulumuz ve Meclisimiz ile çalışmalarınızda size destek olmaya gayret edeceğiz. Eminiz ki siz de söylediğiniz gibi bizim çalışmalarımıza destek olacaksınız ve Afyon’u aldığınız yerlerden daha iyi yerlere birlikte getireceğiz” şeklinde konuştu. 
“OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ”
ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci de selamlama konuşmasında şu ifadeleri kullandı:
“Nazik ziyaretiniz dolayısıyla teşekkür ediyorum. Seçimlerde elde ettiğiniz başarı için de sizi gönülden tebrik ediyorum. Afyonumuz için önceden olduğu gibi hep birlikte beraber, omuz omuz çalışmaya devam edeceğiz. Şahsım ve Meclisimiz olarak her zaman yanınızdayız. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”
Ziyaret Zeybek’e hediye takdimi ve fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Ekleme Tarihi:23.7.2019

Okunma Sayısı:257

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03