GENÇ GİRİŞİMCİLER’DEN ZEYBEK VE ÇOBAN’A ZİYARET

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Kerem Güzel, İcra Komitesi Üyeleri A. İzzet Mollaoğlu, Mehmet Kolaylı, Semih Açıksu, Yasin İsmet Gökgöz, ATSO Meclis Üyesi Özgün Çiçek, Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri Abdurrahman Postalcıoğlu, Emre Burak Tağ, Cem Özgül, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyarette konuşan TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, “Genç Girişimciler Kurulu olarak şehrimizin gelişmesi için elimizden geleni yapacağız. Yaz Akşamları Konseri’nin Kent Meydanı’nda yapılması dolayısıyla çok memnun olduk. Çünkü meydanın aktif olması, şehrimizi de hareketli hale getirecektir” dedi. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de ziyaret dolasıyla teşekkür ederek, Afyon için yapacağı projeler hakkında bilgi verdi.
İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban da ziyaret dolayısıyla memnuniyeti dile getirdi. Çoban, İl Genel Meclisi Başkanı olarak iş insanlarına ve gençlerine destek olacağını kaydetti. Özkan ise Çoban’a başarılı çalışmalar diledi.

Ekleme Tarihi:29.7.2019

Okunma Sayısı:264

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03