ATSO’DA MÜŞTEREK MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPILDI

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda 2019 yılının ikinci Müşterek Meslek Komitesi toplantısı, ATSO Meclis Salonu’nda yapıldı. ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse ile ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey’in hazır bulunduğu toplantıda Meslek Komiteleri üyeleri yer aldı.
6 AYLIK FAALİYET SUNUMU YAPILDI
Toplantının ilk bölümünde ATSO Genel Sekreter Yardımcısı Hüsnü Selim Şenbabaoğlu, bu yılın ilk Müşterek Meslek Komitesi toplantısının Mart ayında düzenlendiğini hatırlattı. Şenbabaoğlu, Mart ayından bu yana yapılan faaliyetler ve Afyonkarahisar’ın ihracatı hakkında sunum yaptı.
MECLİS VE YÖNETİM KURULU’NA TEŞEKKÜR
Şenbabaoğlu’nun sunumunun ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, toplantıya katılan Meslek Komiteleri temsilcilerine tek tek söz verdi. Meslek Komiteleri temsilcileri, ATSO Meclisi ve Yönetim Kurulu’nun yaptığı çalışmalar dolayısıyla teşekkürlerini bildirirken kendi sektörlerinde yaşanan sorunlar hakkında da görüş ve taleplerini dile getirdi.
MESLEK KOMİTELERİ ÇOK ÖNEMLİ
ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, sorunların çözüm önerilerinin ve sektörlerle ilgili taleplerin Meslek Komiteleri’nden gelecek kararlar doğrultusunda ilgili makamlara sunulacağını, bu nedenle Meslek Komiteleri’nda çalışmaların çok önemli olduğunu kaydetti. Gül, toplantıya katılanlara teşekkür etti.

Ekleme Tarihi:26.9.2019

Okunma Sayısı:239

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03