ATSO’DA GELECEK HAFTA DOLU DOLU GEÇECEK

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, gelecek hafta 3 önemli seminere ev sahipliği yapacak. Katılımın ücretsiz olacağı 3 seminer, üyelerin ihracat, para yönetimi ve alacak sigortası konusunda değerli bilgiler edinmesini sağlayacak.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda 7,8 ve 9 Ekim’de 3 önemli seminer düzenlenecek. Bu seminerlerle ATSO üyeleri, merak edilen başlıklarda yeni bilgilere, uzman isimlerin anlatımıyla ulaşacak.
İHRACATIN PÜF NOKTALARI
Gelecek hafta ATSO’nun ev sahipliğindeki ilk seminer, 7 Ekim, saat 13’te gerçekleştirilecek. Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile ATSO işbirliğinde düzenlenecek “Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri”nde Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü İhracatı Geliştirme Uzmanları Asım Çalış, Seda Kavruker ve Esin Şen “İş Dünyası İçin Uluslararası Ticari Bilgiye Erişim”, “İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları” ve Meksika’daki ticaret fırsatları hakkında sunum yapacak.
“SÜREKLİ KAZANMAK İSTER MİSİN?”
ATSO’da 8 Ekim’de ise Eğitmen Ceyhun Yeşilşerit, ilgi çekici bir başlıkla seminer verecek. TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenecek “Hem Çok, Hem Sürekli Kazanmak İster Misin” başlıklı seminer, 8 Ekim, saat 15’te başlayacak. Seminerde “Kazancın formülü”, “Marka ne değildir”, “Hatasız kul olmaz” gibi merak uyandıran vurgular yer alacak.
TİCARİ ALACAK SİGORTASI’NIN TÜM AYRINTILARI
Son günlerde KOBİ’lerin gündeminde yer alan “Ticari Alacak Sigortası” da ATSO’da masaya yatırılacak. 9 Ekim, saat 15’te Halk Sigorta Uzmanı Fehmi Gökhan Gürsoy’un katılımıyla düzenlenecek olan “Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere Yönelik Ticari Alacak Sigortası Bilgilendirme Semineri”nde ATSO üyelerinin konuya ilişkin soruları da cevaplandırılacak.

Ekleme Tarihi:1.10.2019

Okunma Sayısı:272

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03