AFSİAD GENEL KURULU YAPILDI

Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Kurulu, Akrones Otel’de yapıldı. Genel Kurul’a Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve AFSİAD Kurucu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Başkan Yardımcısı Bekir Bayana, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, Yönetim Kurulu Üyeleri Akif İşbilir ve Yücel Albay, Meclis Üyeleri ve TOBB Delegeleri Adnan Demirel, Ahmet Karakol, Metin İplikçioğlu, Meclis Üyeleri Hüseyin Şehitoğlu, Murat Bilgici, Muammer Budan ve Tufan İplikçioğlu katıldı.
Adnan Demirel’in Divan Başkanı, Akif İşbilir ve Şükrü Şensoy’un Divan Kurulu Üyesi olduğu Genel Kurul’da AFSİAD’ın mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehitoğlu, teşekkür konuşması yaptı. Konuşmanın ardından AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na oybirliğiyle Kadir Sayın seçildi.
AFSİAD’ın yeni Yönetim Kurulu’nda, ATSO Meclis Üyesi Tufan İplikçioğlu da yer aldı. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Onur Kurulu’na; ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Akif İşbilir, Denetim Kurulu’na; ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Albay ile Meclis Üyeleri ve TOBB Delegeleri Adnan Demirel ve Metin İplikçioğlu da Yüksek İstişare Kurulu’na seçildi.

 

Ekleme Tarihi:11.1.2020

Okunma Sayısı:129

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03