2021 IRU Dünya Kongresi,Start-up yarışması hk.

Sayın Üyemiz;

 

Ülkelerinde aktif kuruluşların üyelerinden oluşan ve 560.000'den fazla nakliye operatörünü tek çatı altında temsil eden Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU), özel sektör ve kamu sektörü arasındaki işbirliğini teşvik etmek, taşımacılık sektöründeki gelişmeleri değerlendirmek ve yeni çözümlerin önünü açmak için, karayolu taşımacılığı sektörünü 2021 yılında düzenlenecek IRU Dünya Kongresi'nde bir araya getirecektir.


Tüm dünyanın karayolu taşımacılığı kuruluşu olan, ağını ve küresel erişimini kullanarak uluslararası mobilite ve lojistik hizmetleri sunan 3,5 milyon şirketin sesini temsil eden IRU, sektör ve hükümet liderlerini bir araya getireceği IRU Dünya Kongresi'nde, uluslararası karayolu taşımacılığı hareketliliği ve lojistiğinde yeni nesil genç firmaların yenilikçi çözümlerini teşvik etme arzusuyla bir Start-up Yarışması yapacaktır.


Start-up şirketlerin yenilikçi ürün veya hizmetlerini bir sonraki aşamaya taşımak için finansman desteği de kazanabileceği bu yarışmaya katılabilmek için şirketlerin:


Üç yıl veya daha kısa bir süre önce kurulmuş olması,
1 milyon ABD dolarının altında fon sağlamış olması,
Mobilite / nakliye / lojistik sektörlerinde faaliyet göstermesi,
İş odağı olarak yenilikçi teknolojileri belirlemiş olması,
Çalışan bir prototip ya da ürüne sahip olması ya da sürdürülebilir bir iş modeli aktarabilmesi, Ürün kullanıcılarını göstermesi (sürücüler, müşteriler vb.)
koşullarını sağlaması ve https://www.iruworldcongress.com/start-up-competition-submission adresinden başvuru yapması gerekmektedir. Listede olmaya hak kazanan 20 şirketin adı IRU tarafından açıklanacak ve IRU Dünya Kongresi resmi web sitesinde halka açık oylamaya sunulacaktır.
Oylama sonucunu kazanan iki şirket düzenlenecek IRU Dünya Kongresi'nde şirketlerini daha ileriye taşımak için yenilikçi çözümlerini sektörün önde gelen liderlerine sunma fırsatı yakalayacaktır.


Bu itibarla, yarışmaya başvuru yapan firmaların ayrıca sila.kockaya@tobb.org.tr adresinden  bilgi paylaşmasından memnuniyet duyulacaktır.

Saygılarımızla

 

Ekleme Tarihi:20.5.2020

Okunma Sayısı:296

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03

Sosyal Medya Akışları

Basında Biz