TOBB – Körfez İşbirliği Konseyi Odaları Federasyonu (FGCCC) 2. İŞ FORUMU

Sayın Üyemiz;

Bahreyn Başbakanı Şeyh Khalifa bin Salman Al Khalifa himayelerinde, TOBB, Körfez işbirliği Konseyi Odaları Federasyonu (FGCCC) ve Bahreyn Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde “TOBB-FGCCC; Türkiye KİK 2. Forumu’nun 1-2 Kasım 2016 tarihlerinde Bahreyn’de düzenleneceği bildirilmiştir.

TOBB ve Körfez İşbirliği Konseyi Odalara Federasyonu (FGCCC) tarafından, ülkemizden ve Körfez işbirliği Konseyi Üyesi Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Oman ve Suudi Arabistan’dan firmaların katılımıyla, “TOBB-FGCCC; Türkiye- KİK 2. Forumu” düzenlenecektir. Başbakan Yardımcısı Sayın Mehmet Şimşek, Foruma iştirak ederek, açılışta katılımcılara hitap edecektir.

İlki TOBB ev sahipliğinde 2012 yılında İstanbul’da düzenlenen Forum, 1-2 Kasım 2016 tarihinde Bahreyn’de, Bahreyn Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde ve Bahreyn Başbakanı Şeyh Khalifa bin Salman Al Khalifa himayelerinde gerçekleştirilecektir,

Forum kapsamında, teknik müşavirlik, tarım ve gıda, yenilenebilir enerji, petrol ve gaz, savunma sanayi, bankacılık, finans ve sigorta, gayrimenkul, otomotiv ve yan sanayi, kimyasal ürünler, kozmetik ve temizlik ürünleri, inşaat ve altyapı, inşaat malzemeleri, sağlık ve ilaç, .bilişim teknolojileri, makine ve teçhizat, madencilik, tekstil ve konfeksiyon, turizm, ulaştırma ve lojistik, elektronik ve telekomünikasyon ve franchising gibi geniş bir yelpazede firmalar arasında iş görüşmeleri planlanmaktadır.

Ayrıca, Forum kapsamında, bankacılık ve finans, sağlık, ilaç ve tıbbi ekipmanlar, yenilenebilir ve yenilenmeyen enerji, petrol ve doğalgaz, tarım, gıda ve gıda güvenliği ile ulaştırma ve lojistik konularında sektörel oturumlar gerçekleştirilecektir.

Söz konusu Forum’un taslak programı ve KIK üyesi ülkelerin taslak katılımcı listesi Birliğimiz web sayfası (www.tobb.org.tr) “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası iş imkânları/Yurt Dışı Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilmektedir.

Ziyarete katılmak isteyen firma temsilcilerinin konaklama, uçak, transferler, yemek vb. organizasyon giderlerini karşılamak üzere TOBB- T. İş Bankası Akay Şubesi (Şube Kodu: 4201, Swift: ISBKTRIS) TR670006400000242010012766 numaralı Dolar hesabına 1.850,-(BinSekizYüzElli) Dolar katılım bedeli ödemeleri gerekmektedir. Söz konusu ziyarete katılımcılar için KOSGEB (Küçük ve Orta ölçekli _işletmeleri Geliştirme ve Destekleme idaresi Başkanlığı) desteği verilmesi hususunda girişimde bulunulmuştur.

Ziyarete katılmak isteyen firma temsilcilerinin (httn://kik.tobb.org.tr) adresinde yer alan “TOBB- FGCCC; Türkiye- KİK Forumu Katılım Formu”nu doldurmaları, yüksek çözünürlüklü ve “Jpeg” formatında bir resim, pasaportun renkli kısmı ve avans bedelinin ödendiğini gösteren dekontun da kik@tobb.org.tr e-mail adresine en geç 20 Ekim 2016 tarihine kadar iletmeleri gerekmekte olup, konuyu bilgi ve değerlendirmenize sunarız.

Saygılarımızla

Ekleme Tarihi:18.10.2016

Okunma Sayısı:1256

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03

Sosyal Medya Akışları

Basında Biz