SAYIN BAŞBAKANIMIZ BİNALİ YILDIRIM AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODAMIZI ZİYARET EDEREK SEKTÖR TEMSİLCİLERİNE HİTAP ETTİ

Toplantıda ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser öncelikle Ankara- İzmir Otoyol projesine Afyonkarahisar’ın da dahil edilmesini istiyoruz. Havalimanında yapılan sefer sayısının artırılmasını, orta veya yüksek teknolojili Organize Sanayi Bölgesinin kurulmasını, Afyonkarahisar’ın termal pilot bölge olarak ilan edilmesini, Maden sektöründe tarım da olduğu gibi ucuz mazot temini istiyoruz diyerek başlıca ilimiz sıkıntılarını dile getirdi. 

Afyonkarahisar ile ilgili konuları bildiklerini ve gerekli çalışmaları da yapacaklarını belirten Sayın Yıldırım, en büyük kaynaklarının vatandaş, millet ve özgüven olduğunu söyledi.
Yıldırım, Türkiye'nin operasyonel gücünün günden güne arttığını, daha da arttıracaklarını vurguladı.
"Biz devlet olarak her işe burnumuzu sokmayacağız, güvenliği sağlayacağız, adaleti sağlayacağız, hatta eğitimi, sağlığı bile yavaş yavaş sizlere vereceğiz." diyen Yıldırım, "Bu iki alanda devlet bütün varlığı ile olacak, diğer alanlarda da sizin önünüzü açmak için ne gerekiyorsa, onu yapacak." diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Programın ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser, Başbakan Yıldırım'a mermere işlenmiş portresini hediye etti.

Ekleme Tarihi:24.10.2016

Okunma Sayısı:1053

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03