ATSO SPOR OYUNLARI, 15’İNCİ KEZ DÜZENLENECEK

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel hâle getirilen ve koronavirüs salgınının etkilerinin yoğun olarak hissedildiği 2020 yılına kadar 14 yıl üst üste düzenlenen ATSO Spor Oyunları, bir yıllık aradan sonra bu yıl 15’inci kez gerçekleştirilecek.

ATSO Spor Oyunları Komisyonu Başkanı ve ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, “Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını dolayısıyla geçen yıl ATSO Spor Oyunlarımız’ı iptal etmek zorunda kalmıştık. Ancak bu yıl aşılama çalışmalarının ve normalleşme takviminin uygulanması ile ATSO Spor Oyunları Komisyonu Üyelerimiz, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ahmet Şükrü Köse, ATSO Yönetim Kurulu Üyelerimiz Akif İşbilir ve Hayrettin Güzbey, Genel Sekreterimiz Ali Şenol ile istişare ettik. İstişarelerimiz sonucunda ATSO Spor Oyunlarımız’ı yeniden, pandemi şartlarını göz önünde bulundurarak düzenleme kararı aldık. ATSO Yönetim Kurulumuz da bu kararımızı onayladı” dedi.

Gül, açıklamasına şöyle devam etti:

“15. ATSO Spor Oyunlarımız, Zafer Haftası’nda, 29 Ağustos 2021’de düzenlenecek açılış töreni ile başlayacak. 1 Eylül ve 3 Eylül’de bireysel müsabakalar ile sona erecek. Pandemi dolayısıyla bu yıl takım sporlarını düzenleyemeyeceğiz. 15. ATSO Spor Oyunlarımız’da 100 Metre-400 Metre Koşu, Ok Atma, Ayak Tenisi, Ayran İçme, Halat Çekme, Penaltı Atışı, Hedef Vurma, Tavla, Dart, Bowling ve Masa Tenisi kategorileri yer alacak. Rekabetin üst düzeyde yaşandığı, işletmelerimiz arasındaki dostluk ve dayanışmayı artıran ATSO Spor Oyunlarımız’ın bu yılki sloganını ise ‘Ticarette atak, sporda çevik’ olarak belirledik. Tüm üyelerimizi 15. ATSO Spor Oyunları’na katılmaya davet ediyor; ATSO Spor Oyunlarımız’a destek olan başta Afyonkarahisar Valiliğimiz ve Afyonkarahisar Belediyemiz olmak üzere, tüm kamu kurumlarına, ayrıca 2019’daki gibi bu yıl da birlikte çalışacağımız Limit Sensin ekibine teşekkür ediyorum.”

 

#ATSOSporOyunları

#TicaretteAtakSpordaÇevik

 

15.ATSO Spor Oyunları’na kayıt için:

https://forms.gle/DWBXPevxEa1tjNqa6

Ekleme Tarihi:2.8.2021

Okunma Sayısı:202

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03

Sosyal Medya Akışları

Basında Biz