Franchise Expo Eurasia

FranchiseEurasia fuarı gıda (cafe/tatlı/pasta, fast food, restoran), hizmet, gayrimenkul, eğitim, telekom & bilişim, züccaciye, enerji, tekstil & hazır giyim, kişisel bakım&medikal ürünler, büyük mağazacılık, takı aksesuar, matbaa & yayıncılık, ayakkabı, mobilya, turizm vb. sektörlerden franchise ve markalı bayilik veren firmaları, girişimci ve yatırımcılarla  buluşturmak için eşsiz bir platformdur. Tüm bunlar verimli bir atmosfer çerçevesinde, uluslararası kalite standartlarında ve ayrıcalıklarıyla katılımcıların somut sonuçlara ulaşmasını sağlayacak olanaklar sunmaktadır.

Tüm sektörleri franchise sistemi çatısı altında toplayan fuara 200’e yakın markanın katılması hedeflenirken, Avrasya çevresinden 5.000’den fazla kendi  işinin patronu olmak isteyen girişimcinin, satış noktalarını arttırmak isteyen uluslararası ve ulusal markalarla buluşması bekleniyor. FranchiseEurasia Bayilik, Lisans ve İş Fırsatları Fuarı, Türkiye’nin uluslararası platformda tanıtılmasına katkı sağlarken, yeni marka ve zincirlerin lisans anlaşmaları yapmalarına, Türkiye pazarına girmelerine, Türk zincir mağazalarının yurtiçine ve yurtdışına açılmalarına ön ayak olmayı hedefliyor. 

FranchiseEurasia 2017 Avrupa ve Asya’da olduğu kadar Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da da bayilik ve franchise almak isteyen girişimcilere ideal ticaret ve bilgi platformu sunabilmeyi amaçlıyor. ALTIN ARI FUARCILIK yılların getirdiği fuar organizasyon deneyimi ve dinamik pazarlara yönelik uluslararası uzmanlığı ile FranchiseEurasia 2017’nin kapılarını ilk olarak Antalya’da açıyor. ALTIN ARI FUARCILIK’ın en önemli hedefi katılımcılara ve ziyaretçilere tüm etkinliklerinde eşit bir kalite standardı sunmaktır.

 

Resmi Fuar Sayfası İçin Tıklayın

Ekleme Tarihi:31.1.2017

Okunma Sayısı:1051

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03