4. Küresel Altyapı İnisiyatifi Zirvesi

Sayın Üyemiz, TOBB'un ilgili yazısındada, 60’tan fazla ülkede yönetim danışmanlığı hizmeti sunan ”McKinsey & Company” firması tarafından 24-26 Mayıs 2017 tarihlerinde Singapur’un başkenti Singapur’da 4. Küresel Altyapı İnisiyatifi Zirvesi’nin (4th Global Infrastructure Initiative) düzenleneceği belirtilmektedir.

”Küresel Altyapı için Yeni Çözümler” ana temalı Zirveye birçok ülkeden ilgili kamu ve özel sektör üst düzey temsilcileri tarafından katılım sağlanması beklenmekte olup, anılan etkinlik kapsamında altyapı yatırımlarına ilişkin güncel veriler, en iyi uygulamalar ve yenilikçi yaklaşımlar hakkında katılımcılara bilgi aktarılması hedeflenmektedir.

Yazıda devamla, katılımın sadece davet üzerine gerçekleştirileceği söz konusu program çerçevesinde, genel oturumların yanı sıra yuvarlak masa toplantılarının ve yenilikçi proje saha ziyaretlerinin düzenlenmesi ayrıca özel dijital yayının hazırlanmasının planlandığı ifade edilmektedir.

Zirvenin, özellikle ulaştırma altyapı işletmeciliği yapan, altyapı sektöründe faaliyet gösteren müteahhitlik ve müşavirlik firmaları için iş geliştirme ve bağlantı kurma açısından önemli imkanlar sunacağı değerlendirilmektedir. Söz konusu Zirveye ilişkin, taslak program ve şu ana kadar katılım teyidini verenlerin listesi dahil olmak üzere detaylı bilgilere http://www.globalinfrastructureinitiative.com/summit/ bağlantısından ulaşılabilmektedir.

Bu bağlamda, anılan etkinliğe ilgi duyan firma üst düzey temsilcilerinin iletişim bilgilerini ”McKinsey & Company” firmasına gönderilmesini ve davet yazısının hazırlanmasını teminen 28 Şubat 2017 Salı günü mesai bitimine kadar anara.daylan@tobb.org.tr e-posta adresine iletmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Ekleme Tarihi:23.2.2017

Okunma Sayısı:1258

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03

Sosyal Medya Akışları

Basında Biz