MÜŞTERİN KAMU OLSUN

Devlet Malzeme Ofisi Eskişehir Bölge Müdürlüğü tarafından Müşterin Kamu Olsun sloganı adı altında yerli üretime teşvik amacı ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda DMO katalogları hakkında bilgilendirme yapıldı.
Devlet Malzeme Ofisi Eskişehir Bölge Müdürlüğü ekibi, Afyonkarahisar’da KOBİ’lere ve işadamlarına DMO’nun katalogları hakkında bilgilendirme yaptı. DMO Eskişehir Bölge Müdürlüğü Satış Şefi Hatice Fidan, kurumun KOBİ’lere ve diğer özel sektörlere yönelik olarak hazırladığı sanal katalogları ve bu kataloglara giriş şartlarını anlattı.


“ÖZEL SEKTÖR İÇİN BÜYÜK BİR FIRSAT”


Yapılan bilgilendirmenin ardından soru cevap bölümüne geçildi. Burada bir konuşma yapan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, yapılan bilgilendirmenin kamu kurumlarının malzeme temini noktasında özel sektör firmaların kataloglara girerek ürünlerinin kamu alımına daha kolay hale getirileceğini söyleyerek, yapılan bilgilendirmeden dolayı teşekkür etti.
ÇİLOĞLU, DMO BİNASININ AKIBETİNİ SORDU
İşadamı Ali Çiloğlu, kentimizde atıl halde olan DMO binasının sarhoşların mekanı haline geldiğini ve binaya el atılarak buranın değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti. DMO Eskişehir Bölge Müdürü Hayati Kayabaş, Ankara DMO Genel Müd.Muh.Daire Bşk. Fesih Okta, Afyonkarahisar’dan DMO binasının kapatılmasının bir tasarruf olduğunu, binanın durumu hakkında gerekli mercilere bilgilendirme yapacaklarını söyledi. Program sonunda katılımcılara hediyeler takdim edildi.

Ekleme Tarihi:23.2.2017

Okunma Sayısı:1191

İlgili Fotoğraflar

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03