ODAMIZDA YILDIZ ŞİRKETLER OKULU SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamızın düzenlediği Yıldız Şirketler Okulu semineri InoTec Akademi’nin eğitmen ve danışmanı Bülent YENİ tarafında odamızda gerçekleştirilmiştir.

Toplantıda açılış konuşmasına yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mustafa GÜL ‘Günümüz şartlarında işletmeler arasında farkı belirleyen ana faktör insandır. Gerek çalışan, gerekse yöneten olarak işletmelerdeki insanların işlerini, kendi performans sınırlarını sürekli geliştirerek yapmaları gerekir.
İşletmelerde, kurumsal hedefler için mevcut insan kaynağını tüm yönleri ile yöneterek ve yönlendirerek geliştiren ve kişisel yetkinliğini, becerilerini her geçen gün arttıran yöneticiler başarılı olabilir.

Kurum içinde huzurlu, mutlu, doyumlu bir çalışma ortamı yaratmak ve bunların doğal bir sonucu olarak müşterilerine daha üstün hizmet verebilmemizi sağlamak, kurumsal başarımız için gerekli ihtiyaçlarınızdan birisidir.

Dolayısıyla biz Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak İlimizde bulunan şirketlerin kurumsal alt yapısını geliştirmek suretiyle sürekli olarak cirosunu ve karını arttırarak sektöründe öncü hale gelebilmesi sağlamak için üzerimize düşeni en iyi şekilde yapacağız’ dedi.

Seminer ’de firmaların emin adımlarla büyüyebilmesi için, kurumsal altyapıların geliştirilmesi yolu ile verimlilik ve karlılıklarının artırması gereği anlatılmıştır.

Yapılan sunumları takiben gerçekleştirilen genel değerlendirme ve katılımcıların soru ve cevapları ardından toplantı sona erdi.

Ekleme Tarihi:10.5.2017

Okunma Sayısı:1043

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03